Skocz do zawartości
Gość pzebracki

Co kupić - Telewizja cyfrowa Full HD

Polecane posty

Gość RuFiK

Witam.

Na czym głównie mi zależy ?

Filmy, wiadomości, filmy, wiadomości i kanały naukowe, seriale, muzyka i tak w kółko

 

Zbliża się okres świąteczny, czyli jest duże prawdopodobieństwo na zakup czegoś dobrego w dobrej cenie.

 

Co byście polecili

Polsat Cyfrowy, N, Cyfra +

 

W miarę możliwości dekoder chciałbym nabyć na własność, ale jeżeli operator okaże się dobry, sprawdzony z dobra ofertą i jakością oferowanych usług. To nie będzie stanowić problemu wynajem/dzierżawa

 

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że Twoje wymagania dotyczące oferty kanałowej jak i FullHD spełnia nka, która jest przy okazji tania. Polecam z czystym sumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

Coś tam obiło mi się o uszy że (nie pamietam kto) operator zmienia umowe podczas trwania abonamentu, lub jak się spóźnie z oplatą 1 dzień to bokuja dekoder i naliczaja odsetki.

 

Oraz przy jakiej TV ogaldacie HD ? Plazma ? LCD ? LCD FULL LED ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mialem cyfer rwała, zmienilem na polsat bo w polsacie były polsaty i tvny w cyfrze tylko tvny, teraz w cyfrze jest tez polsatownia, ale polsat mi lepiej odbiera podczas śniegu czy burzy - nie wiem pewnie "satelitarnie" sie to wiele nie różni ale mi lepiej chodzi polsat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja polecam Nke , duzo kanałów HD , co jakiś czas dochodzą nowe. 

 

z płatnościami miałem ciekawą sprawe ponieważ nie było mnie w domu przez 2-3 miesiące i nie płaciłem abonamentu.

 

gdy już wrociłem nic nie było zablokowane, uregulowałem ostatnie miesiące i spokoj 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Cyfra to żabojady jak by nie patrzeć...

ja bym oceniał po tym, jakie sportowe mają... n-ka ma bardzo fajne studio Ligi Mistrzów, ale po 3 miesiącach z UPC mogę powiedzieć, że Polsat Sport jest również bardzo fajny (cafe futbol o 11:00 w niedzielę yeah : )

 

Do tego Disney XD, AXN Sci-Fi, Wedding TV i jest dobrze : )))

 

Ja oglądam na monitorze (22 cale DELL), bo mieszkam w wynajętej miejscówce i nie ma mowy o TV (i tak rzadko oglądam w sumie heh) muszę niestety przemieniać ręcznie kabel (HDMI dekoder = > DVI w monitorze), jakoś nie mogę zamówić rozdwojnika (jest w Sieci, że 2xDVI źródła > DVI monitor, taki prosty za 60-70zł), ale docelowo to mus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

Nie ukrywam, zależy mi na b. dobrej jakości filmów HD..

Mój TV posiada DVB-T, pełne podświetlanie LED oraz Full HD.

Także na jakości obrazu bardzo mi zależy, a obecnie jestem podłączony do Vectry bez tunera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mimo wszystko polecę Cyfre + ;) Teraz polsat w cyfrze to dodatkowy powód, dla którego nie opłaca się brać samego cyfrowego polsatu. Mam od prawie roku i jestem zadowolony. Co do odbierania kanałów, mieszkam w małym miasteczku a z odbieraniem HD 0 problemów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz to ludzie mają problemy :D W czasach świetności Unitry wszyscy byli zadowoleni ;) Naziemna TVP i nie było problemu z wyborem dostawcy.

TVN nie bo nie ma polszmatu, polszmat ma wszystko, tamten nie ma czegoś jeszcze, a w innym dają 234840324 kanałów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam polsat + dodatki ;) HD nie oglądam bo mój dreambox nie ma HD a wydać 900 zł na tuner z HD to trochę szkoda... jak zmienię a raczej to zrobię to będę doradzał gdzie hd lepiej działa chociaż ogólnie wydaje mi się że w hd wygrywa N

 

E, to jaki Ty chcesz tuner HD za 900zł?Są duuuużo tańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zależy od tunera :D moze cyfra ci dała gówno a polsat już coś lepszego :)

Polsat daje mniejsze gówno ? Nie ma większego gówna od samsungów, sagemów i polsatu  :)

 

Cyfra nie jest dla tych co płacą 60 tylko dla tych co płacą 200.

 

 

 

 

@RuFiK 

 

Jeżeli chcesz mieć bardzo dobrą jakość to musisz zainwestować we własny sprzęt + karta cyfry. Inne platformy mogą possać  ;)

 

 

 

 

@Malas

 

Za 500ZŁ dostaniesz dobrą głowice do dreamboxa  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

@Malas

 

Za 500ZŁ dostaniesz dobrą głowice do dreamboxa ;)

Jak się nie ma co z kasą robić to można kupować dreamboxy(no chyba, że ktoś ma większe wymagania), ale bardzo dobrze działający tuner HD dostanie się sporo taniej, tyle ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie ma co z kasą robić to można kupować dreamboxy(no chyba, że ktoś ma większe wymagania), ale bardzo dobrze działający tuner HD dostanie się sporo taniej, tyle ode mnie.

 

Ja mam standardowy z cyfry i nie narzekam. Płacę teraz ~112 zł, na początku miałem za pół ceny (promocja jeszcze z poprzedniego roku). Sam tuner to nie wszystko, sporo zależy również od samego telewizora ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Malas

Mogłem kupić arive z HD za 300 zł a kupilem dreambox za tyle sam bez hd... to chyba o czymś mówi...

Kupujesz sobie co chcesz..ja miałem właśnie Arive i HD fajnie odbierało, żadnych problemów. Wszystko zależy od portfela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×