Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
goodghost

Z: Opinie netasy.pl Net.easy

Polecane posty

brak kontaktu telefonicznego to jakaś zapaść w dzisiejszych czasach,

uptime serwerów godny pożałowania

obsługa klienta, nie dość że przez mail'a to jeszcze do tego działa opieszale

co chwilę 500 na serwerze nawet w przypadku podstwowych skryptów takich jak drupal czy WP

ogólnie masakra,

 

nie kupujcie tego dziadostwa, bo po co płacić za taki defekt i szarpać sobie nerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc brak mi słów - wysyła Pan maila, że nie odnotowaliśmy Pańskiej płatności i bardzo Panu zależy na szybkiej odpowiedzi bo ma Pan ważne rzeczy na koncie. My wyjaśniamy tą sprawę i wpłata jest odnotowana. Sprawa jest załatwiona w ciągu 3h i byłoby szybciej gdyby nie to, że zamiast wysłać jedno proste potwierdzenie z DotPaya forwarduje Pan do nas całą korespondencję dotyczącą zamówienia, dzięki czemu w celu załatwienia tej prostej sprawy wymienionych zostało jak widzę 11 maili (sic).

 

W między czasie obraża się Pan, że nie można tej sprawy załatwić telefonicznie i postanawia napisać jakieś dziwne oszczerstwa na forum (bo inaczej sie tego nazwać nie da) oczywiście anonimowo. Uptime godny pożałowania? Przez całe 6 dni kiedy ma Pan u nas konto wynosi dla tego serwera 100%. Sprawdziłem logi i nie ma w nich przez ostatnie 3 dni żadnych błędów 500, a na Pańskim koncie nie ma śladu wordpressa ani drupala tak więc ewidentnie ubarwia Pan swoją wypowiedź, w niewiadomym mi celu.

 

Skoro nasze konta są takie złe skąd ten cały poranny bój o przedłużenie konta? Czy naprawdę uważa Pan, że to jest cywilizowany sposób załatwiania spraw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×