Skocz do zawartości
Gość Adam123BMX

Sprzedam 2 vpsy na logout + 100 zł w portfelu

Polecane posty

Gość Adam123BMX

Witam mam do sprzedania konto na logout na ,którym mam 100 zł w wirtualnym portfelu i 2 VPS'y jeden na 70 dni jego parametry ''

 

Konfiguracja sprzętowa:

Dysk twardy (HDD): 20 GB

Pamięć (RAM): 512 MB

Pamięć SWAP (RAM): 768 MB

Procesor: 1,5 GHz

Transfer: - GB

OS: debian-5.0''

 

a drugi VPS

 

 

Konfiguracja sprzętowa:

Dysk twardy (HDD): 10240 MB

Pamięć (RAM): 1024 MB

Pamięć gwarantowana: 512 MB

Procesor (% rdzenia): 50 %

Transfer: 0 GB

OS: debian-5.0-x86

 

Zużycie zasobów:

Transfer obecnie: 0 GB

Transfer ostatni miesiąc: 0 GB

 

konto chce sprzedać za 200 zł myślę ,że to bardzo tania zwłaszcza ,że w portfelu jest 100 zł a na dodatek są 2 vpsy o dobrych paramterach chętnych zapraszam na PW jeżeli ktoś chce kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją drogą - dlaczego nie napiszesz do logout by zwrócili Ci nadpłacone fundusze ? to raczej nie jest jakieś specjalne żądanie i w każdej firmie powinno zostać spełnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam123BMX

Logout nie przyjmuje zwrotów . No więc moge wam sprzedać za 150 zł to konto i prawde mowiąc nic nie zyskuje bo i tak w portfelu ile kasy jest i jakie maszyny tam są . Chętni pisac na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją drogą - dlaczego nie napiszesz do logout by zwrócili Ci nadpłacone fundusze ? to raczej nie jest jakieś specjalne żądanie i w każdej firmie powinno zostać spełnione.

 

Z jakiej racji Logout.pl ma wypłacić pieniądze, które zapewne w większości zostały zebrane z poleceń, oraz jako profity za doładowanie portfela. Pieniądze takie są swojego rodzaju gratisem do wykorzystania w ramach serwisu.

 

PS. Dla kogoś kto chce się skusić na powyższą ofertę: 100 PLN w wirtualnym portfelu != 100 PLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×