Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Change

Directx a windows7 [gry]

Polecane posty

Witam

Mam mały problem.. Windows7 ultimate x64. W sevenie automatycznie z systemem mam zainstalowany directx11. Z tym że chciałem zagrać w call of duty 5 - który wyczytałem w necie, potrzebuje dziewiątki najlepiej. Próbowałem odpalić i czarny ekran także pewnie coś jest nie tak. Ściągnąłem 9.0c ale przy próbie instalacji mam komunikat że zainstalowano już nowszy. Więc pytanie.. co mogę zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie ma potrzeby instalacji 9tki, wszystko już tam jest, co trzeba. Ew. zainstaluj z płyty 9tkę, on może sobie coś tam dorzucić pod CODa specjalnie, ale ogólnie to 9tka jest już na pokładzie Win7.

Określ co to znaczy "próbowałem odpalić i czarny ekran"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tzn. gra się nie odpala, trochę pogooglowałem i twierdzą że dx11 sobie z tą grą nie radzi. Nie wiem co zrobić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tzn. gra się nie odpala, trochę pogooglowałem i twierdzą że dx11 sobie z tą grą nie radzi. Nie wiem co zrobić..

- zainstalować dostępne patche do gry

- skontaktować się z pomocą techniczną producenta gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Change... jeszcze raz spokojnie powtórzę: co to znaczy, że gra nie odpala?

Jak nie odpala - klikasz na ikonę i nic, wchodzi menu i nic, wchodzi rozgrywka i nic, single? multi działa? nie działa?

 

Jeśli odpowiesz na moje pytanie, to spróbuję Ci pomóc. Niestety, przy podejściu pani Joli z sekretariatu: "nie działa" to nikt Ci nic nie napisze sensownego, bo sam sensownie nie piszesz.

 

DX11 COD5 nie obsługuje, więc przestań uparcie pisać na ten temat. DX 9 i 10 masz "wbudowane", to też już pisałem. Nawet nie odpisałeś, czy próbowałeś z płyty instalować DX.

 

No i podstawowa kwestia, bo może my tu sobie po prostu bez sensu nabijamy posty: czy to jest ORYGINAŁ?

 

Producent gry supportu raczej nie udziela (to jest mit), ew. na forach możesz marudzić, ale tam i tak spytają o to, co ja plus sto innych, bzdurnych pytań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie oryginał, aczkolwiek na XPku działa, także nie jest jakiś walnięty. Co się dzieje? Odpalam, włącza się okienko w innej rozdzielczości - jak to przy grach, z tym że po prostu czarne, nic się nie dzieje. Wyłączam po np. minucie przez menedżer zadań. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×