Skocz do zawartości
leon

Współpraca - oddam 30% zysków

Polecane posty

Podejmę współpracę z firmą, która w zamian za 30% zysków ze startupa objęłaby nad nim patronat.

Jej zadaniem byłoby wyłącznie prowadzenie rozliczeń z klientami (wystawianie faktur i przyjmowanie wpłat), całą resztą nadal zajmowałbym się ja.

 

Niestety nie prowadzę firmy, a jest to jedyna możliwość, by móc sprzedawać usługę.

 

Startup generuje przychody na poziomie 200 - 500 PLN miesięcznie (średnio jest to od 10 do 30 faktur).

Całość sprzedaży obsługiwana jest przez Dotpay, faktury wystawiane są automatycznie.

 

 

Czekam na propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podejmę współpracę z firmą, która w zamian za 30% zysków ze startupa objęłaby nad nim patronat.

Jej zadaniem byłoby wyłącznie prowadzenie rozliczeń z klientami (wystawianie faktur i przyjmowanie wpłat), całą resztą nadal zajmowałbym się ja.

 

Niestety nie prowadzę firmy, a jest to jedyna możliwość, by móc sprzedawać usługę.

 

Startup generuje przychody na poziomie 200 - 500 PLN miesięcznie (średnio jest to od 10 do 30 faktur).

Całość sprzedaży obsługiwana jest przez Dotpay, faktury wystawiane są automatycznie.

 

 

Czekam na propozycje.

Znaczy szukasz jelenia który weźmie na siebie za Ciebie odpowiedzialność finansową i prawną? B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znaczy szukasz jelenia który weźmie na siebie za siebie odpowiedzialność finansową i prawną? B)

 

 

Od tego są stosowne umowy (pomiędzy mną, a firmą która się podejmie). Nikt nie mówi o robieniu czegoś "na gębę".

 

Firmy poważnie zainteresowane proszę o kontakt, pokażę regulamin serwisu i każdy oceni poziom tej "odpowiedzialności".

Serwis funkcjonuje od ponad pół roku i do tej pory prowadzony był przez moją firmę. Niestety ZUSy skutecznie ją zabiły B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×