Skocz do zawartości
sejgo

Jaki serwer pod portal z filmami online

Polecane posty

Witam

 

Jaki będzie dobry serwer VPS ,RPS oprocz dedyka(chyba ze w rozsądnej cenie)  w rozsądnej cenie do portalu z filmami online bez limitów.

 

Serwer pobiera dane z innego serwera (megavideo.com) wyswietla film danemu uzytkownikowi na stronie

 

Serwer powinien miec najlepiej nieograniczony transfer gdyz kazdy wyswietlany film pobiera okreslony transfer na serwerze.

 

Film podczas ogladania aby nie buforował. Srednio około 20 osób online mogło by oglądać jednocześnie.

 

 

 

 

Obecnie posiadam serwer vps z logout.pl w cenie 46 zł ale film mogą oglądac jedynie 2 osoby jednoczesnie wiecej osob film zaczyna buforowac i docinac.

 

Prosze o pomoc i propozycje hostingowe które by sprostały okreslonym wymaganiom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serwer powinien miec najlepiej nieograniczony transfer gdyz kazdy wyswietlany film pobiera okreslony transfer na serwerze.
Można więcej ?

 

Z moich informacji wynika iż to jest zwykły embed flashowego playera. Nic więcej, cała reszta polega na komunikacji internatua - megavideo.

 

Chyba że robisz to inaczej, tj ściągasz do siebie z megavideo i stream do internauty od Ciebie. Ale nie widzę sensu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam skrypt zrobiony w taki sposob ze film przechodzi automatycznie przez moj serwer co pobiera transfer podczas ogladania.

 

Potrzebne jest to do podzielenia konta premium z megavideo.com, a wiadomo jak łaczą sie rożni ludzie z roznych ip to blokuja konto. A tak łaczy sie tylo z jednym ip serwera.

 

Nie jest to żaden embed kożystam z własnego playera.

 

 

Na początek tak aby obsłużyło srednio 20 osob naraz.

 

 

 

 

co do ceny to najlepiej jak najtaniej od 30 do 100 zł aby spelnialy oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale odpowiedz mi jedno, po co Ci własny player? Po co Ci zużywać transfer, a na dodatek płacić za niego? Skoro można wrzucić vimeo, megavideo czy jakikolwiek inny serwis specjalizujący się w hostowaniu filmów i udostępnianiu ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo wtedy nie będzie miał omijania limitów. A teraz to loguje sie przez cur-a na mv pobiera dane filmu i wyświetla u siebie na stronie na swoim odtwarzaczu.

 

Sam miałem stronę z filmami online i takim sposobem przy 80 online , miesięcznie szło mi 500 Gb transferu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie odłóż pieniądze na prawników, gdy jakaś firma zacznie dochodzić swoich praw - gdy ktoś Cię dopadnie to nie ma już przeproś, to nie forum że użytkownicy wrzucają coś. Tutaj Ty rozpowszechniasz filmy do których brak Ci praw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic nie rozpowszechniam. filmy, filmiki  są odtwarzane z megavideo  a linki sa dostępne w internecie. Zadne filmy pliki nie znajduja sie na dysku serwera. To jest jedna strona na ktorej wpisuje sie link z megavideo  i mozna ogladac film , filmik w innm playerze To jest już odemnie niezalezne jak uzytkownik bedzie korzystał ze strony czy bedzie oglądał prywatne zrodła z megavideo(wiekszosci filmy pełnometrażowe) lub dostepne darmowe materiały ktore znajdują się na stronie megavideo. Strona jest po to by ogladane materiały nie posiadaly limitów oglądania.

 

 

 

 

Ale nie o to w tym poscie chodzi

 

Pytałem sie jaki był by odpowiedni serwer??

 

maminowiec -  a jaki miałeś serwer pod ta strone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sejgo , możesz sobie napisać w stopce ze zaden film nie jest na Twoim serwerze itp ale kogo to obchodzi , umieść sobie film na youtube i daj odnośnik do twojej strony to też będzie rozpowszechnianie filmów na które nie masz zgody. Nie wprowadzaj siebie w błąd bo taki serwis jest nielegalny. (do mnie też sie przyczepili ale serwis nadal działa)

 

miałem hosting na hostmonster.com , zdecydowałem sie na niego bo lokalizacja USA , "unlimited" transfer i dysk.

 

Polecam Ci kupić jakiś vps za granicą z transferem 500 Gb na start wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sejgo , możesz sobie napisać w stopce ze zaden film nie jest na Twoim serwerze itp ale kogo to obchodzi , umieść sobie film na youtube i daj odnośnik do twojej strony to też będzie rozpowszechnianie filmów na które nie masz zgody. Nie wprowadzaj siebie w błąd bo taki serwis jest nielegalny. (do mnie też sie przyczepili ale serwis nadal działa)

 

miałem hosting na hostmonster.com , zdecydowałem sie na niego bo lokalizacja USA , "unlimited" transfer i dysk.

 

Polecam Ci kupić jakiś vps za granicą z transferem 500 Gb na start wystarczy.

 

 

 

 

czy ten serwis ktory podales z niecale 6 $ miesiecznie to by był odpowiedni by filmy sie nie buforowały??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×