Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Squall24

[wirtualny] Serwer pod Strone i forum

Polecane posty

Witam

 

Poszukuje ciekawej oferty hostingowej pod strone www i forum serwera gry ktory posiadam, zalezy glownie mi na szybkosci, stabilnej pracy i mozliwosci zaparkowania swojej domeny.

Strona napisana w php-fusion natomiast forum w SMF, na jednym i drugim licze +/- 350/400 kont, a dzienne wejscia w granicach 100/200osob choc zawsze moze to sie zwiekszyc, aczkolwiek max dwukrotnie.

Wolal bym platnosc miesieczna lecz polroczna moze tez byc, ino aby nie byla cena zbyt wygurowana.

 

Z gory dzieki za pomoc

Pozdrawiam Squall

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosimy zapoznać się z ofertą MZone Group:

 

Serwery z panelem administracyjnym cPanel: http://www.mzhost.co....php?d=kontawww

Serwery z panelem administracyjnym Directadmin: http://www.mzhost.co...p?d=kontawww_da

 

Polecam serwer SW2000CP lub SW2000DA, roczny koszt utrzymania serwera to tylko 30 złotych.

Aktualnie trwa promocja "Pół na pół", gdzie przy zamówieniu można otrzymać 50% zniżki, po zniżce koszt obniżony zostaje do: 30.00 PLN brutto.

Na wspomniane%2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzieki za oferty, tak wlasnie przegladam je wszystkie i z zaciekawieniem patrze na uslugi Mzone odnosnie hostingu www,

 

a tak z ciekawosci zapytam odnosnie shoutboxa z freecasta, na jakiej zasadzie to u was dziala? w wiekszosci ofert widze 0zl? oraz mam pytanko co do vps`ow z Mzone jakie jest lacze u was? i czy macie w ofercie serwery dedykowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzieki za oferty, tak wlasnie przegladam je wszystkie i z zaciekawieniem patrze na uslugi Mzone odnosnie hostingu www,

 

a tak z ciekawosci zapytam odnosnie shoutboxa z freecasta, na jakiej zasadzie to u was dziala? w wiekszosci ofert widze 0zl? oraz mam pytanko co do vps`ow z Mzone jakie jest lacze u was? i czy macie w ofercie serwery dedykowane?

 

Kwota 0 zł widnieje w ofercie serwerów Shoutcast dlaczego? ponieważ oplata dopiero naliczana jest po skonfigurowaniu pakietu Shoutcast według siebie .

 

Nie posiadamy shoutboxa na stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do zapoznania się z ofertą kont WWW w Hekko.pl. Wstępnie proponuję pakiet EasyPack z 2GB powierzchni oraz 5GB transferu miesięcznego. Konta WWW są umieszczone na serwerach w Polsce.

Do konta mogę zaproponować darmową domenę .eu.

 

W razie pytań zapraszam do kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×