Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
PremiumMAX

Serwer Dedykowany pod Konta Shell

Polecane posty

Witam!

 

 

mam niezly dylemat,

 

Chce zakupic serwer dedykowany w lokalizacji albo FR albo GER , nie koniecznie w PL

 

I ten srv dedykowany byl by wykorzystywany pod UPLOAD plikow, czyli tzw SHELL,

 

Mialo by byc na nim zdalny pulpit , czyli poprzez vnc albo nx client,

 

Zalezy mi tylko na takich ofertach na ktorych takie cos jest mozliwe, potrzeba mi do tego podajże zdlany pulpit ubuntu , lub cos innego , czekam na propozycje, moj budzet to okolo 300zł miesiecznie, ( jezeli mozliwe platnosc PayPal)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to że łączymy sie przez zdalny pulpit , mamy na swoim kącie np takie aplikacje mozilla, icewase, klient torrent klient ftp etc ;-) tak jak zwykly pulpit w komputerze tylko wiadomo łącze 100 mb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to że łączymy sie przez zdalny pulpit , mamy na swoim kącie np takie aplikacje mozilla, icewase, klient torrent klient ftp etc ;-) tak jak zwykly pulpit w komputerze tylko wiadomo łącze 100 mb

 

A no tak faktycznie czytałem kiedyś chyba na wikipedii co to jest zdalny pulpit,

jak najbardziej każdy serwer z oferty którą zaproponowałem spełni Twoje wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A no tak faktycznie czytałem kiedyś chyba na wikipedii co to jest zdalny pulpit,

jak najbardziej każdy serwer z oferty którą zaproponowałem spełni Twoje wymagania.

 

na początek szukam czegoś taniego, ponieważ klientów bede mial potem coraz wiecej i wspolpraca moze byc na dluższą metę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×