Skocz do zawartości
michaeljj

Problem w dns

Polecane posty

Mam pewien problem w dns (Direct Admin). Chciałem zrobić następującą operację: w Ustawienia DNS dodałem nowy rekord o nazwie abc.nazwadomeny.pl (gdzie moja strona to nazwadomeny.pl), Typ A (czyli taki jak pozostałe rekordy) i w polu Wartość wpisałem IP odnoszące się do innego hostingu. Chciałem uzyskać taki efekt, że po wejściu w abc.nazwadomeny.pl przekierowano mnie na zadeklarowane IP, jednak bez zamierzonego efektu. Czy nie da się tego zrobić w taki sposób, jak inaczej uzyskać zamierzany efekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem w ten sposób, w sensie dodałem zarówno samo abc jak i www.abc i efekt jest taki, że działa tylko jeśli wpiszę www.abc.nazwastrony.pl, z kolei jeśli próbuję wejść przez abc.nazwastrony.pl jest błąd, normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko w moim przypadku akurat nie bez powodu używam utajnionego formatu nazwastrony.pl, gdybym mógł pokazać stronę, uczyniłbym to. Myślę, że przykład tyle samo w tym przypadku daje...

Serwery ns1.hostpark.pl i ns2.hostpark.pl jeśli ma to w moim przypadku jakkolwiek pomóc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie podasz to raczej nie pomoże. Jak sie wstydzisz domeny to zapytaj kogoś na PM co z tym zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wstydzę, nie ta kategoria, ale ujawniać zawartości nie mogę.

Wszystko już działa. Pomogły jednak proponowane zmiany. Kwestia odczekania aż zmiany na serwerze zaskoczą.

Dziękuję i pozdrawiam ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×