Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
womanizer

Domena na Domeny.pl

Polecane posty

Jesli zly dzial to przepraszam. Cześć! Mam taki problem, ponieważ wziąłem domenę na rok za darmo w serwisie domeny.pl, a przy okazji serwer na pół roku. Teraz chciałbym zrobić transfer domeny do az.pl, a serwer wziąźć nowy w az.pl. domeny.pl sa bardzo drogie wiec czy jest taka mozliwosc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

musisz przeczytać regulamin, który zaakceptowałeś, szczególnie, że były dość grube afery co do domeny.pl. Przy takich promocjach niejednokrotnie pojawiają się jakieś kruczki, które zmuszają Cię do pozostania na następny rok u takiej firmy, a jeżeli chcesz od nich uciec to np. żądają zwrotu udzielonych rabatów (nie mówię, że tak musi być, ale i takie sytuacje się zdarzały). Pamiętaj, że żeby korzystać ze swojej domeny na serwerze w az.pl nie musisz jej transferować, wystarczy, że zmienisz dns' y (o ile domeny.pl nie zrobiło jakiegoś kolejnego haczyka). Ale szczerze mówiąc odradzałbym usługi hostingowe az.pl, rozejrzyj się w dziele opinie i wybierz może coś lepszego. Ewentualnie podaj swoje wymagania, to będziemy mogli Ci coś pomóc.

 

i jeszcze taka uwaga na przyszłość. Jeżeli nie zachodzi taka konieczność, to nie rób wielkich pogrubionych liter, bo to nie jest konieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy mi poprostu na tanim i dobrym hostingu z rownie tania domena .pl

 

Z tego co zauważyłem w twojej sygnaturze to glowanet wydaje sie byc bardzo atrakcyjna, a co do regulaminu to mam problem bo nie moge go znależć, może porozmawiać z konsultantem na czacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do tanich domen patrz na moją stopkę, hosting, podejrzewam że coś koło 90zł (patrząc na pakiety w az.pl) ale podaj ile transferu, powierzchni potrzebujesz, jeżeli nie wiesz ile to napisz pod co ma być ten hosting

Jeżeli rozglądałeś się w kierunku az.pl to pewnie nie jest to nic wielkiego. Polecałbym wtedy np. unixstorm.org, vipower.pl, ionic.pl, glowanet.pl, jeżeli masz większy budżet to możesz sprawdzać też droższe firmy typu dhosting, ale wydaje mi się, że nie ma takiej potrzeby. Ja osobiście korzystam głownie z unixstorm i bardzo sobie chwalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

jezeli to jest promocja, i w reg maja okres 3 lata to:

 

- jak nie oplacisz wyladujesz w krd

- beda ciebie straszyc via tel

- otrzymasz fvat za 3 lata z gory za uslugi

- bedziesz otrzymywac ponaglenia via polecony/mail

 

Ja osobiscie z nimi sprawe zalatwialem na drodze prawnej. Ale to bylo ponad rok temu.

Reasumujac, wczytaj sie dobrze w regulamin. Jezeli nie ma dziwnych króczków o przedluzeniu to mozesz spac spokojnie.

Co do transferu, z uslugami w promocji moga byc problemy. W sumie to promocja :)

 

pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeśli będe chciał porzucić serwer i domenę to będzie jakiś problem ? Napisałem do ludzi co przeglądają moją stronę, czy pasowało by im przejście na inny serwer i domenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

A jeśli będe chciał porzucić serwer i domenę to będzie jakiś problem ? Napisałem do ludzi co przeglądają moją stronę, czy pasowało by im przejście na inny serwer i domenę.

 

Jest duży współczynnik prawdopodobieństwa że będziesz mieć problemy.

Ta firma za darmo "klienta" nie odda.

Aczkolwiek się mogę mylić. Tutaj głównie determinują zapiski w regulaminie.

 

Ale na 99 % nic się w tej firmie nie zmieniło.

Najlepiej zadzwoń do nich i się zapytaj.

 

pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadzwonie do nich za ok. 80dni bo za 89 dni konczy sie umowa na serwer, ale domena zostaje na pol roku jeszcze.

 

Teraz napisałem do konsultanta to powiedzial ze odejscie nie wiaze sie z zadnymi oplatami. Więc zmiana nazwy nastapi, poniewaz nie zalezy mi na mniej niz 100 odslonach dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×