Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Negatyf

najtańszy VPS w USA

Polecane posty

Cześć,

 

chciałbym się dowiedzieć, gdzie można kupić najtańszego VPSa w USA, do 10zł. RAM gwarantowany 128 albo 256, 5gb miejsca, transfer może być nawet 20gb.

 

ważne, żeby firma była dosyć już w sieci. vps nie służył by do hostowania stron, tylko po prostu do testów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Santrex patrzyłem i kosztuje 9$, a ja chciałbym płacić do 10 PLN.

 

Nie chce dużo płacić za VPS, skoro i tak on będzie do testów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://lowendbox.com - na pewno znajdziesz coś do $3, tylko najczęściej przy takich cenach wymagają płatności za dłuższy okres (3 mies.) z góry, ze względu na opłaty za płatności PayPal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopaczka

Napisz do vps4u.pl.Nie sądzę że za 10zł coś znajdziesz.

 

Co oni mają do serwerów w ameryce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem w Hetznerze, oczywiście pośrednik za 3,20$ na miesiąc i 256mb ram gwarantowane, 384mb burstable, 25gb miejsca i właśnie, co lepiej wziąć. Unmetered 10mbps czy metered 100mbps przy transferze 200gb?

 

Niby unmetered 1Mb/s, czyli 60mb na minute, na godzinę 3,6GB, 86GB na dzień, 2,67TB na miesiąc. A na 100mbps metered 200gb, ale nie ma zapchania łącza.

 

Nigdy nie zastanawiałem się na dobrą sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1Mbps to przy dzisiejszych standardach cholernie mało. Wyobraź sobie zasysanie 200MB paczek instalacyjnych przy transferze na poziomie maks. 128kB/s. Zajmie Ci to prawie pół godziny - mało sympatyczna perspektywa. Nielimitowane łącze dedykowane o takiej przepustowości ma sens chyba tylko w zastosowaniach typu seedbox. W pozostałych przypadkach lepiej brać łącze dzielone, ale jednak pozwalające na większe przepustowości. Chyba, że transfer na poziomie 200GB Cię nie zadowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1Mbps to przy dzisiejszych standardach cholernie mało.

 

Przecież:

 

Unmetered 10mbps czy metered 100mbps przy transferze 200gb?

 

Jeśli to ma być do zabawy, weź opcję z limitem transferu. Zawsze jakieś instalacje typu apt-get wykonają się kilka sekund szybciej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×