Skocz do zawartości
cabana

Shoutbox

Polecane posty

nie. nie. nie. nie. nie. nie. nie. nie. nie. nie. nie. nie. nie. nie. nie. nie. nie. nie. nie. nie. nie. nie. nie. nie. nie. nie. nie. nie. nie. nie. nie. nie. nie. nie. nie. nie. nie. nie. nie. nie. nie. nie. nie. nie. nie. nie. nie. nie. nie. nie. nie. nie. nie. nie. nie. nie. nie. nie. nie. nie. nie. nie. nie. nie. nie. nie. nie. nie. nie. nie. nie. nie. nie. nie. nie. nie. nie. nie. nie. nie. nie. nie. nie. nie. nie. nie. nie. nie. nie. nie. nie. nie. nie. nie. nie. nie. nie. nie. nie. nie. nie. nie. nie. nie.

 

Bo nie wiem czemu miałoby służyć takie SB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to bardziej zalezy od profilu forum ale zwykle Shoutbox to zlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W 99 wypadkach na 100 SB nie służy niczemu ani merytorycznemu ani społecznemu,

a z racji sposobu swojego działania, katuje niesamowicie serwer.

Totalnie absurdalny bajer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jestem przeciw, bo to nic dobrego nie wnosi. Sam nie wiem o czym mielibyśmy pisać w tym shoutboxie. Zazwyczaj jest to narzędzie, za pomocą którego można się sprawnie powyzywać, napisać, że jedzie się nad morze i wszystkich pozdrowić. Dodatkowo chyba wtedy trzeba zatrudnić więcej moderatorów. Ogólnie przewidywałbym powtórkę z rozrywki (czyt. serwery gier).

Przyznam, że raz widziałem sensownie zorganizowany shoutbox, który akurat dla tamtego forum był dobrą opcją. Polegało to na tym, że moderator co jakiś czas podawał temat dyskusji z odpowiednim wyprzedzeniem i na tą okazję aktywował shoutbox.

Ale co do WHT to jestem sceptykiem i myślę, że to nie wypali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

podejście do irca, był nie wyszło, na SEO wszyscy siedzieli i logowali, bo myśleli, że będą udostępniane super skrypty, i techniki pozycjonowania, i tak skończyło się, że do dziś siedzą tam boty, i logują swoje wejścia i wyjścia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Znam wiele przypadków gdzie SB na forum powoduje brak jego rozkładu poprzez pisanie idiotycznych tematów pod tytułem: User X ma fajną dziewczynę i 150 postów w temacie z prośbą o zdjęcie, numer komórki czy adres maila. Nawet na forum branżowym jakim jest WHT SB miało by swoją przydatność. Ograniczyłoby znacznie głupie posty w tematach i byłoby miejscem gdzie można by sobie pozwolić na bardzo luźną atmosferę. Przecież wpisy w SB są jak kobiety, wietrzne i ulotne, nie mają cech zostawania dłużej niż kilka dni lub godzin przy dość szeroko pojętej dyskusji na dany temat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×