Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

[wirtualny] Dla serwisu

Polecane posty

Gość

Witam.

We wrześniu kończy mi się okres abonamentowy w prohoście, w związku z tym zaczynam się rozglądać za nową firmą. Na wstępie zaznaczę, że z usług prohostu jestem bardzo zadowolony, ale... w tej chwili mnie na nie nie stać.

 

Potrzebuję serwera pod Lubelski Serwis Akwarystyczno - Terrarystyczny (http://aqualublin.net). Sercem serwisu są - Joomla + phpBB3 (jakiś czas temu był to Wordpress + SMF 2.0, ale dokonałem migracji). Główne, dodatkowe moduły do Joomli to JFusion, Apoll, Sexy Bookmarks oraz ajaxowy shoutbox.

Aktualnie serwis wykorzystuje od 3 - 10 % (w momentach krytycznych) procesora. Oprócz tego serwisu na koncie znajduje się jeszcze mój jeden blog, ale jest raczej mało popularny.

Jestem zmuszony opuścić prohost z racji cen - aktualnie płacę 200 zł za pół roku i żeby nie przekraczać limitów musiałbym wejść na wyższy pakiet.

 

Interesują mnie oferty z panelem cPanel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

Witam

 

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą - http://glowanet.pl

 

W przypadku gdy nie znajdziesz odpowiadającego dla siebie pakietu, zapraszam na GG 4863039

 

Pozdrawiam

Adam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dzięki za propozycje. Do wrześnie jest jeszcze trochę czasu, więc powoli się rozglądam. Generalnie widzę, że u wszystkich wraz z zasobami na CPU rośnie dysk i transfer - czyli to, czego aż tak dużo mi nie potrzeba. Dysku potrzebuję maks 4 giga, transferu... póki co 50 GB to będzie aż nadto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

Napisz na GG 4863039, nie będzie problemu z dopasowaniem indywidualnego konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×