Skocz do zawartości
Gość kucziapa

Internet za granicą

Polecane posty

Gość kucziapa

Witam

 

Jako, że nie długo jadę na urlop na Słowację potrzebuje internet do laptopa, myślałem nad ofertą play na kartę ale nie wiem czy będzie zasięg, możecie coś polecić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierw pojedź na miejsce i zobacz czy nie masz wi-fi na miejscu. Jak nie - rozejrzyj się za lokalnymi operatorami. Internet w roamingu jest strasznie drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tego co mi wiadomo taka przyjemność kosztowałaby 5gr za każde rozpoczęte 10kB (przynajmniej w Play)

spróbuj się zapytać w orange bo na słowacji też jest ten operator

poza orange z tych co pamiętam to T-mobile i O2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

W wielu hostelach, hotelach, miejscach publicznych jest albo totalnie darmowy net bez zabezpieczeń (no ale wiadomo jak to bez zabezpieczeń) albo na tokeny, które dają na prośbę/dla klientów, albo przy okazji np. kafejki/salonu T-Mobile czy innego. Tak naprawdę trzeba się raczej bardzo postarać by nie mieć netu (albo pojechać na totalne zadoopie), chyba, że trzeba mieć net po 5-8 godzin na dobę non stop, to wtedy raczej trzeba skorzystać z usług simowych... w ogóle najtaniej wyjdzie chyba kupić starter lokalnie i doładować za paręnaście ojro.

Edytowano przez crazyluki
Wywaliłem narzekanie (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
zmuszony podłączyć się do internetu... Rachunek był na około 600 zł nie polecam.

A nie dało się kupić jakiegoś prepaida? Już nie wspominając o innych możliwościach...

 

Powód edycji Wywaliłem narzekanie

Eee bez jaj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×