Skocz do zawartości
Agaz44

Księgowość internetowa

Polecane posty

Witam, załozylam firme i zastanawiam sie nad ksiegowoscia internetowa. podobno jest tansza niz tradycyjna. ktos korzysta?jak to dziala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od 1.5 roku korzystam z iFirma i jestem zadowolony. W razie problemów czy jakichś pytań oferują pomoc, jest chat, więc bardzo szybko można uzyskać informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

Ja od 1.5 roku korzystam z iFirma i jestem zadowolony. W razie problemów czy jakichś pytań oferują pomoc, jest chat, więc bardzo szybko można uzyskać informacje.

 

Też polecam iFirmę, chociaż korzystam obecnie z opcji porachunek.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

A ja polecam taxe.pl Oprócz tego co standardowo jest w księgowości internetowej tutaj mamy pełną obsługę biura rachunkowego za niewielkie pieniądze.

 

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też dałem się skusić na Tax Care i póki co nie narzekam, wszystkie pola obstawione w jednym miejscu a KPiR i reszta usług online wygodne. Z tym, że jeśli ktoś szuka wyłącznie obsługi online bez dodatków oferowanych przez Tax Care, to chyba najlepiej wyjdzie wybierając iFirmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spanner

Niezapominajmy jeszcze o infakt.pl, który nie ma tylko spraw kadrowo-płacowych w swojej ofercie a jest dużo tańszy niż iFirma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też się zastanawiam: ifirma czy infakt? :)

 

Zależy mi przede wszystkim na obsłudze KPiR i e-deklaracji ZUS, US itp.

 

Czy jakiś użytkownik infakt mógłby się wypowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spanner

Mateusz ja wybrałem infakta właśnie dlatego, że nie potrzebuję wysyłania VAT7 do US przez firmę, bo zrobię sobie to sam, a samą deklarację vat7, pit5 i dane do płatnika oraz KPiR wygenerujesz z powodzeniem w infakcie, więc po co przepłacać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO dla 1os DG to przerost formy nad treścią. W ifirma klikniesz Przekaż do podpisu i masz z głowy. No chyba, że zatrudniasz ludzi na umowę o prace i wtedy faktycznie się przyda do płatnika zus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałam się jednak na wfirma.

Używam dopiero miesiac ale jestem zadowolona, intuicyjny interface, szybko się połapałam co i jak :)

polecam również innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybrałem wfirma nad ifirma z uwagi na jakis drobiazg zwiazany z przelewami zagranicznymi.. bodajze mozliwosc dodania kont bankowych w walutach.. nie pamiętam na 100%. Ale cokolwiek nie wpłynęło na wybór - jestem zadowolony, zwiększyłem ostatnio plan na księgowość również i zamierzam wkrótce pożegnać księgową swą i odzyskać 260zł/msc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×