Skocz do zawartości

Polecane posty

Cześć,

 

Mam następujący problem: strona www.studio-dekor.pl nie działa tylko z iPlusa :) Czy miał ktoś z was podobny problem z iPlusem? Jak temu zaradzić? To może być wina serwera? Oczywiście poprzez IP jest możliwe połączenie, także problem prawdopodobnie leży w DNS. Tylko nie wiem, u mnie - czy w Plusie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Być może nie związane z tematem, ale nie masz ustawionego rekordu A dla "studio-dekor.pl".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie na iPlusie działa. Z drugiej strony Plus ma strasznie dziadowskie dnsy. Raz domeny szybko sie propagują, a raz można czekać 3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmień w iplusie dnsy (można w ustawieniach połączenia - przynajmniej powinno się dać, jeśli aplikacja plusa nie pozwala ściągnij ze strony producenta modemu) na jakiś opendns czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmień w iplusie dnsy (można w ustawieniach połączenia - przynajmniej powinno się dać, jeśli aplikacja plusa nie pozwala ściągnij ze strony producenta modemu) na jakiś opendns czy coś.

 

To wiem. Jednak tu pojawia się problem: Mój szef mówi, że skoro strona nie działa na iPlusie to traci jakiś tam procent klientów... :)

 

Wnioskuje, że jest to problem z którym nie poradzę sobie sam, gdyż zależy od dnsów Plusa. Więc jak to wytłumaczyć szefowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×