Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
keiko

Serwer wirtualny, 4GB/200transfer

Polecane posty

Witam, poszukuję serwera wirtualnego z dyskiem 4GB oraz transferem 200GB.

Na serwerze stanęła by galeria na autorskim skrypcie, dobrze zoptymalizowanym i bardzo lekkim php5/mysql.

 

Galeria przechowuje zdjęcia na własnym serwerze, jednak zostanie dodana również opcja podpinania serwerów, więc transfer i dysk raczej nie będą wymagały zwiększenia. Ważne jednak aby była możliwość zwiększenia pakietu transferu/dysku (tak w razie czego :) ).

 

Możliwość podpięcia 3 domen, 1 baza SQL. Konta pocztowe nie są zupełnie wymagane.

Galeria wykorzystuje bibliotekę GD

 

Gdzie będzie dobrze i w miarę przyzwoitej cenie? Interesuje mnie serwer wirtualny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Astron

Co do transferu to mówisz o miesięcznym czy o rocznym keiko?

 

lukasamd dlaczego w glowanet gorszy support? :)

 

W MZone w pakiecie SW4000 nie widzę nielimitowanego transferu tylko 60GB/ mies. gdzie Ty masz n/o? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas w pakiecie SW4000 masz aż 60 GB transferu miesięcznie, naprawdę trudno to wykorzystać na jedno konto.

Nielimitowany transfer jest w promocji lub jako dodatek za 49 złotych na rok. (pod tabelką)

 

Ale jak dobrze spojrzysz pod moimi postami znajdziesz tajemne hasło, gdzie masz gratis :)

 

http://www.mzhost.co...arehosting.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, bardzo przepraszam że nie napisałem - jakoś mi umknęło.

200GB transferu miesięcznie, będąc bardzo ostrożnym. Wiem ile mogę mieć wejść, wiem ile bedzie zdjęć i transfer przynajmniej w pierwszych kilku miesiącach raczej nie przekroczy 100GB miesiąc. Jednak konto powinno mi zapewnić 200GB minimum.

 

Według Glowanet.pl można dostać nielimitowany transfer i dysk 10GB za 280zł rocznie? Cuś mi się wierzyć nie chce :)

Nielimitowany - wiadomo jak z tym bywa, ale uciągnie te minimum 200GB ?

 

Oferta Mzone jest również bardzo kusząca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te 200 GB transferu na miesiąc to żaden problem dla każdej firmy, bardziej obawiałbym się obciążenia Twojego skryptu na serwer.

 

Proponowałbym wziąć okres testowy w kilku firmach, to da Ci obiektywną opinię na temat każdej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Galerię już przetestowałem, podczas tworzenia nastawiłem się głównie na optymalizację.

W bazie przechowuje jedynie liczbę wyświetleń, oceny i same galerie. Brak rejestracji użytkowników czy komentarzy, reszta funkcji jest oparta na ciasteczkach.

Skrypt został zrobiony tak, aby maksymalnie ograniczyć ilość zapytań. Strona główna generowana jest nawet w czasie 0.008708.

 

Strona główna wykonuje max 3 zapytana do bazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×