Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
chm

[wirtualny] co pod galerię + forum

Polecane posty

Witam,

 

 

Poszukuję atrakcyjnej oferty hostingu do następującego zastosowania:

- galeria zdjęć oparta na skrypcie Coppermine, zawartość uploadowana przez userów, w pierwszych miesiącach działania spodziewam się kilkuset dodanych zdjęć miesięcznie i zdecydowanie poniżej 100k odsłon miesięcznie

- forum na skrypcie SMF, początkowo ok 100 zarejestrowanych użytkowników, zbridgeowane z Coppermine (wspólna baza userów)

- jakiś lekki CMS lub blog

 

działałoby to tak

example.pl/galeria i/lub galeria.example.pl (Coppermine)

example.pl/forum i/lub forum.example.pl (SMF)

example.pl (CMS)

 

Wszystkie powyższe usługi powinny działać w obrębie jednego konta i współdzielić wszelkie limity. Trudno mi przewidywać, jak będzie się kształtowała popularność serwisu po pierwszych miesiącach, stąd chciałbym mieć możliwość łatwego (i taniego) przejścia na wyższy plan a zacząć od czegoś możliwie jak najtańszego. Cenię sobie jasne reguły (nie chciałbym po roku nagle zorientować się, że skończył się okres promocyjny i mam bulić 2x tyle).

 

 

jestem raczej niedoświadczony jeśli chodzi o kwestię wyboru hostingu, proszę o odpowiedzi dostosowane do poziomu megalamera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim celu dobrze by było mieć coś bez limitu transferu lub z dużym transferem w tym wypadku odpada polska ze względu na wysokie ceny...

Również dosyć duża pojemność konta by się zdała na to... może OVH.pl tutaj masz całkiem niezłe oferty do takich zastosowań... dużo transferu, pojemność dyskowa i cena... support różnie z tym bywa... chociaż ja nie miałem jakiś dużych problemów z ta firmą odpisują na pytania od nawet 1 min do kilku dni ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas znajdziesz przejrzyste reguły np. możliwość dokonywania opłat w dowolnych cyklach (dni, miesiące, lata), możliwość natychmiastowej zmiany pakietu. W naszych autoinstalatorach są m.in. coppermine i smf. Można u nas zrealizować zarówno rozwiążanie z adresami w subdomenach jak i w jednej domenie (a także ew. oba na raz). Zapraszam do testów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×