Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
M4G!K.

Podzielenie backupu bazy danych oraz przywrócenie plików proserwer.pl

Polecane posty

Witam.

 

 

Posiadam backup wszystkich baz danych, niestety jest on jako localhost, więc w jednym pliku .sql są backupy wszystkich baz danych. Gdy chce wgrać takowy backup poprzez phpmyadmin piszę, że nie mam dostępów do edycji bazy information_schema - a tej niestety też został zrobiony backup, ponieważ ona też znajdowała się na localhoście, a domniemywam, że to jest jakaś tam baza "konfiguracyjna?" proserwer.pl (tam gdzie mam wykupioną baze).

I teraz pytanie: Czy mogę podzielić programem (ręcznie nie ma szans, wszystko waży ponad 60 MB i w programie tekstowym otwiera to się wieki czasu, również nie posiadam wiedzy jak to zrobić) podzielić ten plik localhost na poszczególne backupy baz danych jakie w nim się znajdują?

 

Druga sprawa - z mojego hostingu na proserwer.pl zostały usunięte wszystkie pliki, były one bardzo cenne w tym płatny silnik IPB wraz z płatnym szablonem i paroma skryptami. Niestety nie zrobiłem kopii zapasowej i tu pytanie - czy proserwer.pl posiada takową, czy robią co jakiś czas kopie plików swoich maszyn w razie jakiejkolwiek awarii?

 

Bardzo mi na tym zależy, ponieważ pracowałem nad forum już rok (jutro by były 1wsze urodziny), chciałem by było jak najlepsze rezygnując bardzo często z wielu prywatnych rzeczy.

 

Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź,

pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×