Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Kolopik

Ciężka sprawa

Polecane posty

Witajcie, jak już wiecie sprzedałem debx.pl na allegro. Otrzymałem wpłatę i oddałem wszystko kupujacemu (jeszcze wtedy miałem kontakt) Na debx nic nie zostało zmienione, są moje dane itd. Ludzie ciągle do mnie piszą z pytaniami o serwery itd. Od dwóch dni są problemy z serwer ciągle pada, aktualnie leży mysql pisałem wielokrotnie do osoby, która ode mnie kupiła hosting, lecz żadnej odpowiedzi nie otrzymałem. dostaje milion wiadomości na godzinę od klientów co się dzieje itd, żebym naprawił etc itd itp. Tłumaczę, ze debx nie jest moje, ale na stronie jestem zapisany jako własciciel, są podane moje dane itd.

Zupełny brak kontaktu z prawdziwym właścicielem! nie wiem co robić.

Co w takiej sytuacji mam zrobić? Prosze o jakieś wskazówki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1) Czy masz pisemną umowę kupna/sprzedaży?

2) Czy rozesłałeś klientom informacje o sprzedaży,

wraz z adnotacją, że mogą bez konsekwencji zrezygnować jeśli im się to nie podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, jak już wiecie sprzedałem debx.pl na allegro. Otrzymałem wpłatę i oddałem wszystko kupujacemu (jeszcze wtedy miałem kontakt)

Hmmm... A w regulaminie widnieje zapis "Debx.pl zobowiązuje się nieudostępniać danych użytkownika.", nie ładnie ;)

 

Na debx nic nie zostało zmienione, są moje dane itd. Ludzie ciągle do mnie piszą z pytaniami o serwery itd. Od dwóch dni są problemy z serwer ciągle pada, aktualnie leży mysql pisałem wielokrotnie do osoby, która ode mnie kupiła hosting, lecz żadnej odpowiedzi nie otrzymałem. dostaje milion wiadomości na godzinę od klientów co się dzieje itd, żebym naprawił etc itd itp. Tłumaczę, ze debx nie jest moje, ale na stronie jestem zapisany jako własciciel, są podane moje dane itd.

Zupełny brak kontaktu z prawdziwym właścicielem! nie wiem co robić.

Co w takiej sytuacji mam zrobić? Prosze o jakieś wskazówki:D

Nic nie możesz zrobić. To nie jest już Twój serwis i to czy działa czy nie to nie Twoja sprawa. O zmianie danych na stronie trzeba było pomyśleć wcześniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. masz umowę kupna-sprzedaży (aukcja allegro)

2. napisz nowemu właścicielowi aby usunął Twoje dane ze strony bo nie życzysz sobie aby posługiwał się nimi.

3. gdzie dostajesz te "milion informacji" ? skoro oddałeś domenę to maili już chyba nie odbierasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisałem nieraz do właściciela serwisu, lecz nie otrzymałem odpowiedzi. Serwis już stanął na nogi, ale danych wciąż nie zmieniono :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A próbowałeś zadzwonić do gościa? Czy tylko były próby e-mail/gadu-gadu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

transakcja była przepuszczona przez allegro, dzięki temu masz adres kupującego. Wezwij go pisemnie do usunięcia twoich danych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×