Skocz do zawartości
Gość NuLL

[wirtualny]Rozwojowy - dla startupu

Polecane posty

Gość NuLL

Witajcie,

 

Uruchamiam startupa niedlugo. Generalnie aplikacje typu CRM ale to CRM nie bedzie :) VPS na poczatek nie jest mi potrzebny, bo nie wiem jak to bedzie :)

Szukam konta ktore nie zostanie mi nieodpowiedzialnie wylaczone ot tak bo urosnie obciazenie czy zostane bez dowodow oskarzony o wysylanie spamu ( aplikacja bedzie wysylac sporo maili ) - a wiem ze wielu uslugodawcow taki robi mimo ze w regulaminach nie ma zapisow o tym - to jest dla mnie podstawa. Naturlanie jesli projekt sie rozkreci to kupie VPS czy dedyka. Ale wylaczenie konta dla mnie to najgorszy mozliwy fuckup :)

Jesli bede sie wynosil na inna maszyne czy do innego uslugodawcy chcialbym aby administrator byl przyjazdny nie robil problemow przy eksporcie bazy czy innych rzeczach. Nie potrzebuje domen, Installatronow i innego dodatkowego szitu :) Potrzebne jest mi PHP, MySQL, wildcardy, Cron, sensowny transfer ( min 50 GB miesiac ) oraz mozliwosc stworzenia maila typu ktos@domena.pl - czasem mozna tylko ktos@ktos.domena.pl. Mile widziane SSH oraz mozliwosc platnosci na pol roku.

 

Rozwazam obecnie linuxpl.com - czy powinienem rozwazyc jakies inne oferty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam konta ktore nie zostanie mi nieodpowiedzialnie wylaczone ot tak bo urosnie obciazenie czy zostane bez dowodow oskarzony o wysylanie spamu ( aplikacja bedzie wysylac sporo maili ) - a wiem ze wielu uslugodawcow taki robi mimo ze w regulaminach nie ma zapisow o tym - to jest dla mnie podstawa. Naturlanie jesli projekt sie rozkreci to kupie VPS czy dedyka. Ale wylaczenie konta dla mnie to najgorszy mozliwy fuckup :)

 

Proponuję zamiast założenia że system nie będzie migrowany przygotować (i przetestować) procedurę backupu i (pół)automatycznej migracji na nową platformę.

 

Współdzielony hosting zawsze wyłączy Twój serwis jeśli będziesz nadużywał zasobów (może dać Ci co najwyżej wcześniej ostrzeżenie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tylko VPS.. i to nie jest nic na wyrost, a 50zł miesięcznie albo 150zł za Manageda to chyba nie jest dużo? No nie przesadzajmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×