Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
RAW

[wirtualny] Hostnine - logowanie do "panelu kontrolnego"

Polecane posty

Witam wszystkich,

19 marca zamówiłem w Hostnine.com serwer przy zamówieniu podałem adres swojej domeny: promoc***ukmacherskie.pl nie wiem czy dobrze zrobiłem ale innej opcji nie widziałem podczas rejestracji a domeny u Nich nie chciałem wykupywać. W panelu administracyjnym w moich usługach (My services) mama takie coś:

Shared Hosting - Unlimited Hosting Plan promoc***ukmacherskie.pl

$83.40 USD : Annually : 03/19/2011

Po przejściu dalej, tj do szczegółów usługi (View details) mam podane dane logowania do "Panelu kontrolnego" ale po przejściu na stronę logowania (https://promoc***ukmacherskie.pl:2083/login/) poprzez przyciśnięcie przycisku Login to Control Panel za każdym razem wyświetla mi się błąd strony. Nie wiem już co mam robić, próbowałem również poprzez promoc***ukmacherskie.pl/cpanel ale to też nie działa :(

Czy coś trzeba jeszcze skonfigurować czy może pisać do nich, swoją drogą nie mam pojęcia jak to by mogło działać w ten sposób.

 

Potrzebowałem hosting na wyspie dlatego wybrałem Hostnine, angielski znam na tyle aby rozumieć to co jest napisane gorzej w przypadku gdy mam coś sam napisać. Jeżeli będę musiał się kontaktować z obsługą to poproszę kogoś znajomego, ale chciałbym wiedzieć mniej więcej co jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj podać IP serwera zamiast adresu domeny, lub IP serwera z Twoim użytkownikiem aby wejść do cPanel.

Może Twoje konto jeszcze nie jest aktywne.

 

A najlepiej napisz do nich, tylko się nie ździw długą odpowiedzią.

 

Próbowałeś przez HTTP a nie HTTPS ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj podać IP serwera zamiast adresu domeny, lub IP serwera z Twoim użytkownikiem aby wejść do cPanel.

 

Obyło się bez pisania do supportu, do panela wszedłem poprzez IP podane w email'u dzięki wielkie.

Bazę utworzyłem i wypełniłem danymi bez problemu, przekierowanie na DNS'y H9 zrobiłem dopiero dzisiaj, czekam na ruch z nazwa.pl

 

Zaś jeżeli chodzi o wrzucenie plików na serwer to jest tragedia, pliki strony ok 6mb wrzucam za pomocą FilleZilla jeszcze do połowy nie doszedłem a już dwa razy serwer padł i musiałem ponad pół godziny czekać bo nic nie reagowało cPanel, phpMyAdmin i przedewszystkim dostęp do serwera :/ szkoda gadać jak to ma tak wyglądać to chyba im podziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

Bo pewnie obok twojego konta, znajduje się drugie z "nielimitowaną powierzchnią :)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×