Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
pkkm

VPS w UltimaHost czy RPS w OVH?

Polecane posty

Jeżeli chcesz coś hostować to napewno nie na RPS.

RPS ma dysk sieciowy z prędkością 1mbit/s, co może dobić użytkowników smile.gif oraz ciebie, chyba że lubisz ślimaki, pozatym takie dyski nie są dobre na dużą ilość baz danych.

 

Podaj może jakieś wymagania , ile transferu, dysku, CPU, jaka lokalizacja., i kwotę jaką możesz przeznaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Coś jak fora.pl? Czyli chcesz hostować fora?

To dedyk, a nie hosting dzielony czy RPS.. nawet VPS tylko na początku da radę.. a na dłuższą metę jakiś potworek z Hetznera da radę.. poczytaj oferty statnet.pl i smallservers.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o ofertę ovz.512MB (drugą od lewej). Jest to najlepszy VPS, jaki znalazłem.

 

 

Mogę przeznaczyć kwotę około 40-50zł / mc, więc dedyk odpada. Jak już ten hosting for zacznie zarabiać, to wtedy się przesiądę na dedyka.

Transferu potrzebne jest około 150 - 200 GB, dysk 10 - 20 GB koniecznie bez podziału miejsca na bazy danych i inne. Lokalizacja najlepiej Polska, żeby były niskie pingi. Procesora i ramu tyle, żeby wytrzymał kilkaset zapytań/s do bazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

40-50zł netto? 10-20, 150-200? Polska? Rzekłbym, że niemożliwe, ale może ktoś wyskoczy z jakąś tandetną jakością i z takim konfigiem..

Ja raczej bym się kierował do Niemiec, w Polsce jest za drogo, a Ty praktycznie nie masz budżetu... nie masz, bo to jest połowa tego, co powinieneś szykować...

Oczywiście umiesz postawić LAMPa i go porządnie skonfigurować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Umiem. Chyba kupię tego VPS'a w UltimaHost (kosztuje 49zł netto).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm , a co bys powiedzial na www.budgetvps.pl , pakiet "Large"

 

ico_14.gif Procesor: do 100% (2800 Mhz) ico_14.gif Pamięć RAM: 1536 MB ico_14.gif Dysk: 30GB ico_14.gif Transfer: 200GB/mc ico_14.gif Adresy IP: 1 49 PLN / mc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×