Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość group5

Z: Szukam dobrego konta Reselerskiego do przeniesienia 200 kont i 400 meili

Polecane posty

Gość group5

Witam

 

O 7 lat korzystam z jednego ISP. Przyszedł czas na zmiany. Potrzebuję więcej powierzchni, więcej transferu, dobry panel po polsku dla reselera i klienta. Raczej w grę wchodzą tylko 2 WHM/cPanel i DA.

 

Konto reselerskie jako emulacja serwera fizycznego z pełnym wsparciem technicznym - nie VPS bo aż taki dobry nie jestem i sobie nie poradzę z wieloma sprawami

Transfer >= 100GB miesiąc z możliwością rozbudowy

Powierzchnia >= 20GB z możliwością rozbudowy

Pakiety skryptów fantastiko lub coś takiego

 

Oferta poważna i pilna. Jeśli administrator podejmie się jeszcze transferu tych kont to będzie g8. Jestem w stanie zapłacić za poważną ofertę ok 150 zł /mies

 

W naszej ofercie - Hosting Dedykowany - nie miałby Pan z tym problemu gdyż klient otrzymuje konto w panelu administracyjnym DirectAdmin na poziomie Reseller - konfiguracją serwera zajmuje się nasza administracja.

 

Dla Pana proponowałbym pakiet HD_50 - CPU min 1400MHz max 2800MHz, RAM 384MB max 768MB (zasoby wydzielone przy pomocy wirtualizacji) - dysk pojemności 30GB i 250GB transferu miesięcznie do tego 4 adresy IP i konto FTP Backup 10GB na zewnętrznym serwerze. PHP w wersji CGI+suPHP i MySQL uruchomiony lokalnie w ramach konta.

 

Wszystko to w cenie 1220zł rocznie (101,67zł miesięcznie).

 

 

Link do oferty w stopce jeśli byłby Pan zainteresowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już nie mogę, totalne bezprawie na tym forum :)

 

 

Tu w ogóle nie obowiązuje regulamin ....

 

No tak :)

Dramat minęło 12 minut* w niedzielny wieczór i żaden z moderatorów, którzy nie odpłatnie pełnią tą funkcje na forum nie zareagował... skandal!

 

* czas pomiędzy postem group5 a mzone :)

 

(:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×