Skocz do zawartości
ugonio

Problem z maskowaniem

Polecane posty

Witam serdecznie,

jestem początkujący w kwestii spraw związanych z domenami; opiszę pokrótce moją sytuację:

otóż kupiłem na goDaddy domenę, następnie nabyłem hosting na Allegro i podałem nazwę domeny w odpowiedzi na pytanie Sprzedawcy, czy posiadam własną.

następnie zainstalowałem flashowy skrypt dfgallery - problem polega na tym, że zamiast galerii zdjęć, ładuje się strona logowania do panelu administracyjnego dfgallery - plik z galerią nazywa się index.html i dopiero po dopisaniu go do adresu zdjęcia są widoczne. W panelu na goDaddy ustawiłem opcję "forwarding with masking" z linkiem do całego adresu (index.html na końcu ścieżki), ale nie pomogło. napisałem do ich supportu z prośbą o pomoc, odpisali: "At this time the domain provided does not appear to be pointed at our servers".

Prosiłem o pomoc sprzedawcę z Allegro; zrobił przekierowanie za pomocą funkcji header, lecz galeria przestała działać po ingerencji w pliki skryptu..

Nie mam już pomysłów.. Jak sprawić, aby ładował się plik index.html i żeby ścieżka do niego była zamaskowana - z widoczną jedynie nazwą domeny w pasku adresu?

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hosting kosztował 5zł - od osoby prywatnej

czyli rozumiem, że lepiej wydać 25zł i kupić od firmy, aby mieć gwarancję solidności, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Solidności,jakości i rzeczowego supportu. Napisz do webh.pl > mieli kiedyś ofertę hostingu za 15zł rocznie - dobra firma, solidny uptime - będziesz zadowolony, nawet jak nie mają tego pakietu już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ku mojemu zaskoczeniu, udało mi się przed chwilą rozwiązać mój problem; w pliku .HTACCESS zmieniłem "DirectoryIndex" z "index.php" na "index.html" i o dziwo działa :D

także na razie się wstrzymam z przenosinami, ale chyba rzeczywiście hosting firmowy to pewniejsza sprawa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×