Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gamefix.pl

[sprzedam] serwis o grach + forum z 2008

Polecane posty

Nie jest to kolejna tandetna aukcja oparta na sciagniatym theme i zainstalowanym

forum na phpbb.

Masz coś do phpBB? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, bo samo posiadanie vBulletina nie robi z fora marzenia wielu seo masterów i poszukiwaczy contentu, a w opisie aukcji wyszło na to, że jego forum jest za***iste, bo nie jest 'jak większość', przykre myślenie ;)

 

PS: Mi przynajmniej phpBB problemów na LSWS nie robi, więc nie mam do niego żalu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

> PS: Mi przynajmniej phpBB problemów na LSWS nie robi, więc nie mam do niego żalu

 

A czy ja mowie ze mam zal do phpBB? Pozatym Przemek okazal sie pomocnym czlowiekiem i pomogl ;)

 

ps. Upgradowales do LSAPI 5.1?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Tkacz

1. Wchodzę na serwis, widzę wywiad z Kozakowem odnośnie Jagged Alliance 3... ooOOO JA miałbym o tym nie wiedzieć? No to sprawdziłem. No i co? Zerżnięte z mojego serwisu, a na dodatek podane źródło jako gery:

 

ZERŻNIĘTE:

http://gamefix.pl/news/25/52/Jagged-Alliance-3---wywiad-z-tworcami/d,Artyku%C5%82%20szczeg%C3%B3%C5%82owo.html

 

ORYGINAŁ:

http://www.jacenter.pl/artykul195/jagged-alliance-3-jacenterpl/

 

To jest POWAŻNY serwis? Zamieścić wywiad i nawet nie zapytać autorów o zgodę?

 

 

2. Na aukcji w sumie zjechałeś phpbb. Wiesz co... wiele darmowych styli właśnie do phpbb (nawet do wersji 2, nie mówmy o 3) wygląda znacznie lepiej niż to, co ty masz na vbulletin. Mi się tam forum w żaden sposób nie kojarzy z grami, wygląda jak support firmy postawiony na domyślnym stylu smf, czyli dosyć biednie.

 

3. Serwis ma ponad rok, a newsów jest ogrom - całe 6 stron po 2 newsy. No to naprawdę było w to włożone kupę roboty. Niektóre elementy nie są spolszczone, galeria ma "multum" zawartości, artykuły nie są jakoś sensownie poformatowane. Sory, ale nie wierzę, że wydano na to choćby 500zł...

 

 

Innych forumowiczów przepraszam, jeżeli ten post jest "zbyt mocny". No ale jak człowiek ma się nie wkurzyć, jak ktoś takie coś robi, a potem jeszcze to sprzedaje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U kamazza o akurat bym się nie zdziwił, żeby ten lsws mu jakieś problemy robił ;d

Bo to na czym działa ten rzekomy VPS to jakiś słaby żąrt ;)

U nas w firmie również 0 problemu z phpbb2, phpbb2 by przemo ;)

LSAPI 4.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×