Skocz do zawartości
Gość bigsmok

AdminPanel

Polecane posty

Gość Kopaczka

Lepiej już cPanel + DirectAdmin.

Wiele klientów jest przyzwyczajonych do tych paneli i są funkcjonalne i wystarczające.

Skrypt łączący np DA i płatności można samemu napisać lub zlecić komuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bigsmok

No tak ale ten AdminPanel to CMS dla administracji itp a to było by z DirectAdmin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bigsmok

Rozumiem...

 

Chodź powiedźcie mi jakie plusy są w WHMCS a w AdminPanel :) (Nie ukrywam ze adminpanel podoba mi się graficznie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej!

co o tym myślimy ? szczerze ? skończ pierw szkołę, jak już to zrobiłeś to pomyśl nad jakąś dodatkową edukacją w kierunku informatycznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co by się polskiego nauczyć. bigsmok to człowiek zagadka. Niby pyta czy warto, a jednak po przeczytaniu pytania od razu wiedziałem że pyta ( w sposób ukryty): jak prowadzić mój biznes? co jest lepsze whmcs czy adminpanel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sory, nie zauważyłem pogrubienia. Otóż myśląc że bigsmok skończył edukację na zadowalającym go poziomie a nadal posiada całkowity brak wiedzy w tym temacie to powinien się dokształcić w kierunku informatycznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bigsmok

bardziej siedzę w (pozycjonowanie, modyfikowanie phpbb by przemo itp) a chce się nauczyć konfiguracji itp.. i chciałbym jakieś książki do nauki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bigsmok

Fiercio, do czego dażysz.. skoro mówicie ze jestem "amator" w tym.. to powinniście jakiś kurs "linuxa" itp zapodać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę mi się szukać, ale liczba linków do kursów jakie dostałeś przekracza listę Twoich postów jakie napisałeś, nie czytając dokładnie odpowiedzi na nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bigsmok

<hehehe> dostałem do angielskich stron i jak postawić LAMP itp (nie narzekam), ale chyba bez podstaw linuxa soie nie poradzę.. i pytam tutaj bo macie większe doświadczenie , no i pytam jaką ksiązkę polecacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×