Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kaefpe

[wirtualny] pod wortal / spory ruch

Polecane posty

Hej,

 

rozglądam się za jakimś dobrym hostingiem pod wortal tematyczny należący do pewnego magazynu.

Potrzebny dobry stabilny serwer, z dobrą miłą i szybką obsługą techniczną :D

 

Wymagania te standardowe to wiadomo, PHP min. 5.2.x, baza danych mySQL(bez ograniczeń wielkości

tj. ograniczona jedynie wielkością konta) IonCube Loader oraz Zend Optimizer itp.. czyli standard jak wszędzie

do tego:

- min.10GB przestrzeni

- min.160GB transferu miesięcznego

fajnie jakby był dostęp do SSH, ponieważ nie wyobrażam sobie wrzucać bazę danych

o pojemności np. 1GB przez jakies phpMyAdmin :)

kowta jaką mamy do dyspozycji to 500zł/rok

dodam że jest tam też forum na skrypcie phpBB3, które nieco obciąża serwer - żeby nie było

jakichś problemów/nieporozumień w relacjach admin-klient :)

znajomy polecał eHost.pl - niestery najwyższy PRO parametrami odpada na starcie a najtańszy VPN

wykracza po za nasz budżet na to przeznaczony.

zastanawiam się też nad Personal na ovh.pl + do tego Serwer SQL u nich razem ok 470zl/rok

najlepiej parametrami chyba pasuje najwyższy pakiet w linuxpl.com ale po tym co przeczytałem

nt. pana Piotra od nich z firmy skreśla ich z miejsca, sam prywatne konto tam będę kupować

ale pod ten projekt się nie odważę bo nie chcę mieć jakiejś niepewnej sytuacji

tak więc na chwilę obecną zastanawiam się nad ovh.pl i pytam czy ktoś może polecić coś lepszego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w takim budżecie niestety żadnego VPS raczej nie znadję a muszę coś przejściowego w miare

dobrego/solidnego mieć do czasu aż nie zgromadzimy większego budżetu na serwer :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Tkacz

GlowaNET i Webh mają wysokie limity na CPU, ale ten drugi ma chyba zbyt mały dostępny transfer jak na twoje potrzeby.

 

Jak stabilność ma być pierwsza klasa to polecam Prohost - musisz spróbować na planie Platinium Biznes czy limitów nie będziesz przekraczał (5% na CPU). Jest jeszcze plan Max Biznes (10% CPU), ale to wykracza poza 500zł / rok. Support świetny, no i serwer w Polsce.

 

A o linuxpl złego słowa powiedzieć nie mogę, choć nie korzystałem zbyt długo z ich usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chyba troszke przesadzilem z parametrami bo jak teraz patrze to leci ok 1GB dziennie wiec tak z zapasem to 5-8GB miejsca i transfer 80GB/miech powinno wystarczyc, grunt zeby wytrzymalo phpBB3 i admin się nie burzył o CPU bo bazy danych odziwo nie obciąża obecnie z tego co patrzyłem a głównie CPU dosyć mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wystarczy Panu 92GB transferu miesiecznie to zapraszam do skorzystania z naszej oferty! W pakiecie PREMIUM otrzymuje Pan:

 

 

Pojemność: 12GB

Transfer miesięczny: 92GB

Bazy danych, konta e-mail, ftp etc bez limitu.

 

 

Konta zakładane są na serwerach IBM umieszczonych w Łódzkiej serwerowni.

 

 

Pozdrawiam

 

P.s Jedna klientka na podobnym koncie miała w szczycie czasami nawet 600-700osób online :_)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki wszystkim za zainteresowanie, dostałem 2 chyba dosyć dobre oferty z webh i vipower i prawdopodobnie za jakis czas

sprawdze, ktory bedzie odpowiedniejszy a mozliwe ze do tego czasu cos sie zmieni i jednak jakis VPS wezme :D

 

temat do zamkniecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×