Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Krzysiek Tele

Procentowa umowa z dostawcą hostingowym

Polecane posty

Korzystałem z usług hostingowych jakiś już czas, ale do tej pory żadna z firm nie dawała mi satysfakcjonującej metody rozliczania świadczonych usług. Ja bym chciał powiedzieć tu ma być tyle procent, tam tyle, a tam tyle i jak mi to zapewnicie to wsio, a jak nie to spadajcie, nie płace, albo płace 1/3 kasy. Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystałem z usług hostingowych jakiś już czas, ale do tej pory żadna z firm nie dawała mi satysfakcjonującej metody rozliczania świadczonych usług. Ja bym chciał powiedzieć tu ma być tyle procent, tam tyle, a tam tyle i jak mi to zapewnicie to wsio, a jak nie to spadajcie, nie płace, albo płace 1/3 kasy. Co o tym sądzicie?

 

Sądzimy że to świetny pomysł i dziwimy się że tak beztrosko dzielisz się nim ze wszystkimi, zamiast założyć firmę i trzepać grubą kasę. <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystałem z usług hostingowych jakiś już czas, ale do tej pory żadna z firm nie dawała mi satysfakcjonującej metody rozliczania świadczonych usług. Ja bym chciał powiedzieć tu ma być tyle procent, tam tyle, a tam tyle i jak mi to zapewnicie to wsio, a jak nie to spadajcie, nie płace, albo płace 1/3 kasy. Co o tym sądzicie?

 

 

 

Jak jedziesz tramwajem, też kontrolerowi mówisz zapłacę tylko za tyle procent ile wykorzystam. Czy poprostu kupujesz bilet i jedziesz?

 

Czy nie łatwiej wybrać najmniejszy pakiet, jeśli większego nie zużywasz? W końcu 15 złotych na rok to nie majątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×