Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
omg

tani vps z Windows/Linux (wine)

Polecane posty

Witam,

 

Szukam najtańszych vpsów najlepiej na Windowsie XP, choć może być Linux, który odpali przez wine aplikację serwera napisanego w Delphi przy użyciu komonentów Indy.

Parametry:

Procek ok. 800mhz.

1GB miejsca na dysku w zupełności wystarczy. W sumie na sam program 2MB, nie wymaga cachu wszystko w locie (używa jedynie ramu).

Ramu min. 512MB nie ukrywam 1GB by się przydało, choć na razie aplikacja restartuje się, kiedy nie wykryje żadnego połączenia i zajmnie powyżej 80MB w pamięci (restart trwa max 2 sek).

Wymagane niskie pingi

Własny adres IP w całości obsługujący przychodzenie i wychodzenie na wszystich portach obsługując protokóły ICMP/TCP/UDP.

Transfer przydał by się na poziomie min. 100 GB na miesiąc

Płatność co miesiąc, najlepiej przez paypal.

 

Jakie maszyny i gdzie polecacie? Mogą być w niemczech.

 

Potrzebne do:

Płatnego programu pozwalającego na granie po przez tunel np. w sieci, której wszytsko jest zabezpieczone oprócz portu 80 (przeglądarki). Program działa praktycznie jak znany płatny program PingFu, który niestety nie ma dobrych serwerów w naszym regionie. Aktualnie jestem w fazie kończenia serwera i klienta tunelu http z obsługą szyfrowania przeznaczonego głównie do gier i UDP. Na chwile obecną testuje na uczeli łączac się z serwerem na neostradzie (ping do neo ~60) grając w Starcrafta (NetCrafcie - pingi ~140ms), Left4Dead (Siedlisko zła - pingi ~280) i zaczynam robić pod Call of Duty: Modern Warfare 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Logout.pl - możesz wybrać jeden z proponowanych pakietów lub skonfigurować własny dla swoich potrzeb. System opercyjny Linux i oczywiście własny adres IP. Dodatkowo trwa promocja,w której płacąc za jeden miesiąc otrzymujesz dwa następne za darmo. Najlepiej, gdybyś poprosił w poście o składanie ofert przez firmy wtedy dostaniesz konkretne propozycje.

 

Waiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednego tylko nie rozumiem - skoro chcesz robić tunele, to nie prościej/taniej wziąć jakiegoś normalnego vpsa, przestawić SSH na port np. 80 i robić przez niego tunel?

Ewentualnie OpenVPN sobie postawić + ustawienie maskarady (ale to raczej na xen'owych - bo OpenVZ'owe niekiedy nie mają wsparcia dla tun albo dla niektórych łańcuchów iptables).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednego tylko nie rozumiem - skoro chcesz robić tunele, to nie prościej/taniej wziąć jakiegoś normalnego vpsa, przestawić SSH na port np. 80 i robić przez niego tunel?

Ewentualnie OpenVPN sobie postawić + ustawienie maskarady (ale to raczej na xen'owych - bo OpenVZ'owe niekiedy nie mają wsparcia dla tun albo dla niektórych łańcuchów iptables).

Twoim sposobem nie będą działać gry na UDP i jest to nie swoje rozwiązanie.

OpenVPN chyba nie obsługuje mapowania UDP przez tunel.

Po za tym ja już mam swoją aplikację serwera napisanego pod Windows, którego mogę ustawić na dowolnym porcie, ale ma działać na 445 lub 80, bo tych portów raczej nikt nie blokuje. A swoja aplikację muszę postawić, bo to ona decyduje czy wpuścić klienta (czy ma wykupiony abonament) i jaki porty może mu dać. A taki przykład jak ktoś chce postawić bez zewnętrznego adresu serwer http (np. na radiówce) na swoim kompie przez tunel lub postawić serwer gry, to program kliecki musi pytać czy serwer ten ma wolny port 80, jak nie ma to pyta kolejny serwer.

 

Ważnym dodatkiem mają być pluginy działające po stronie serwera na prośbę pakietu wysłanego od klienta, które pozwalają modyfikować paczki w locie zmieniając odpowiednie bity. np. do Starcrafta v1.15.1 jeśli ktoś zmieni przez cheata w adresie pamięci 0x46F82A te 6 bitów: 0x0F, 0x84, 0x05, 0x01, 0x00, 0x00 i w adresie 0x46F56C te 6bitów: 0x0F, 0x84, 0xB4, 0x00, 0x00, 0x00 i w adresie 0x4BD29F na te 5bitów 0xE8, 0x0C, 0x39, 0xFC, 0xFF widzi całą mapę, a wtedy starcraft podaje to serwerowi ludzie oglądający replaye widzą, że ma całą mapę bez mgły to leci ban, a ja modyfikuję podobne wartości w paczkach, aby oszukać serwer starcrafta. Nie można zrobić tego po stronie klienta, gdyż oprogramowanie antycziterskie może pobrać dany program, a nawet plugina (z mojego klienta) i jeśli to wykryją w kodzie to moja aplikacja klienta w progamach antycziterskich może zostać wykluczona. Oczywiście powyższy plugin jest tylko przykładem, a za jego wykorzystywanie nie bierzemy odpowiedzialności i każdy będzie mógł napisać swój plugin, któy zostanie wykonany po stronie serwera, gdzie nie ma zainstalowanych żednych aplikacji antycziterskich. Powyższa metoda może być też dobra na PunkBustera podmieniając wysyłającego screena na zdjecie z xxx, żeby admin miał na co popatrzeć xD

 

Chciałbym, żeby moja aplikacja była lepsza do gier niż AutoTunnel GG, bo nie ma darmowych tego typu rozwiązań, a płatnych jest garstka.

 

Co do maszyn to mam taki dylemat:

Czy Debian Lenny 5.0 ? Czy Fedora 10 ? Lub inny ?

Zastosowanie jak wyżej. Bardziej szczegółowo:

Na którym działa najwięcej i szybciej Windowsowe aplikacje internetowe przy użyciu WineHQ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież jak w systemie wymusisz domyślną bramę na IP serwera zdalnego, to wtedy niezależnie-co wyjdzie i tak zamiast przez twoją lokalną bramę, to przez bramę VPNową.

I to niezależnie, czy ruch TCP, UDP czy ICMP ;)

Musisz mieć tylko dostępne na takim serwerku pełne IPTABLES.

Wtedy też możesz przy pomocy tegoż IPTABLES sobie i modyfikować dowolnie forwardowane przez niego pakiety - jak na typowym linuksowym routerze (gdzie interfejsem prywatnym jest tun0, a publicznym to, co dostałeś od providera).

 

Ale taki PS: na samym początku to myślałem, że to pod jakieś prywatne zastosowania.

A tu widać wielka machina służąca do oszukiwania... która zapewne zostanie zbanowana jeszcze szybciej, niż myślisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla prywatnych celów można by zrobić to co mówisz, ale za dużo zabawy, ale nie do moejgo projektu.

 

Program ma nie służyć do oszukiwania. To co podałem to są przykłady czego można dokonać w moim programie czego u konkurencji nie ma.

Program ma służyć głównie do grania przez port 80 TCP lub 445 TCP i stawiania np. serwerów gier jeśli jest się wewnątrz sieci (np.radiówka, gdzie nie ma się zew. IP) wykorzystując do tego inna maszynę (te VPSy).

 

Ja potrzebuje jak najtańszych maszyn, które odpalą mój program - serwer. Najlepiej VPS z Widnows, ale są drogie, więc wybór pada na Linuxa, tylko nie wiem jakiego wybrać, jaki do tego celu sie sprawdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz sobie przetestować kilka różnych, bo obstawiam, że nawet pod wine nie na każdym VPSie uda ci się odpalić coś, co będzie chciało żywej sieciówki a nie emulatora venet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×