Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
www.ionic.pl

Świąteczna promocja na wszystkie usługi IONIC.pl !

Polecane posty

Witam serdecznie!

 

 

 

W pierwszej kolejności chciałbym w imieniu firmy Najdmen złożyć najserdeczniejsze życzenia z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku.

 

 

 

Kolejna informacja, to świąteczna promocja na nowo zakupione usługi IONIC.pl;

 

  • RABAT W WYSOKOŚCI 10% DLA KAŻDEGO KLIENTA
  • RABAT OBOWIĄZUJE PRZY ZAMAWIANIU WSZYSTKICH USŁUG
  • RABAT PRZYZNAWANY JEST NA STAŁE
  • KOD PROMOCYJNY: 122009
  • WAŻNE DO: 01.01.2010

 

 

Zapraszam do zamawiania nowych usług w promocyjnej cenie.

 

 

 

Z poważaniem,

Paweł Najdek

Edytowano przez Najdmen (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ otrzymuję dużo pytań informuję, że wszystkie usługi to także: dedykowane, vps oraz licencje direct admin i certyfikaty SSL również administracja serwerami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Najdmen, po mimo mojej sympatii do Ciebie przesadzasz trochę. Od promocji jest dział: "Oferty" w którym to: "W tym forum firmy przedstawiają swoje oferty. Oferty domen, oferty serwerów gier.".

 

Zaś subforum "Informacje od firm hostingowych", służy do: "W tym forum firmy zamieszczają komunikaty dotyczące ich działalności technicznej. Zabronione jest wykorzystywanie tego forum do reklamowania własnej firmy."

 

Udzielając się na forum i dobrze znając zasady tu panujące, nie powinieneś stosować takich nadużyć. Tym bardziej, że jesteś już dość starym i doświadczonym użytkowaniem wht.

 

PS: nie traktuj tego jako atak, na swoją firmę/osobę. Po prostu to jednorazowe zachowanie niezbyt mi się podoba, poza tym mam jak najlepsze zdanie o Tobie i Twojej firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×