Skocz do zawartości
shoot

MasterNet.pl

Polecane posty

Witam, Chciałem założyć własną stronę www....pl i najkorzystniejszą ofertę posiada właśnie MasterNet.plCzy aby założyć tam konto i wykupić domenę trzeba mieć ukończone 18 lat?Starałem się wyszukać odpowiedzi w regulaminie ale nie znaazłem.Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ;)

 

Tzn nie wiem, może Adrianowi to nie odpowiada... ale nie sądzę ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak więc założyłem tam konto podając przy rejestracji wszystkie moje dane. Przy opcji zamawiania domeny jest linijka: Abonent domeny (dane adresowe zgodne z dowodem osobistym), oraz pola do wypełnienia: NIP, REGON. Czy nie mogę zamówić tam domeny z powodu braku pełnoletności czy poprostu powinienem pominąc te pola?"Można za wiedzą/zgodą rodziców/opiekunów." CZyli w jaki sposób powinienem to zaznaczyć miejąc zgode?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej zamówić domenę na starszego pełnoletniego brata lub siostrę, ewentualnie na rodziców?

Mam 16 lat i domeny w MasterNet.pl mam na swoją starszą siostrę.

Dlaczego siostra a nie rodzic? Sam nie wiem ;) Tak wyszło...

 

Jak ja szukałem odpowiedzi na pytanie, czy ja jako niepełnoletni mogę zarejestrować domenę,

znalazłem wiele odpowiedzi, że są problemy później przy sprzedaży takiej domeny.

Czy to prawda czy nie - niech głos w tej kwestii zabierze ktoś bardziej obeznany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaznacz okienko "osoba prywatna" a nipu i regon nawet nie będziesz mógł wpisać.

Po prostu poinformuj rodziców, że rejestrujesz domenę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×