Skocz do zawartości
Gość thetox

urywa pobieranie bazy danych

Polecane posty

Gość thetox

Witam mam taki problem próbuje zgrać bazę danych przez phpmyadmin, ale urywa w danej chwili bo limit pewnie jakiś jest gdzie można ten limit na serwerze dedykowanym konfiguracyjny zwiększyć? zeby mozna bylo wykonac kopie przez phpmyadmin baza ma 106mb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam taki problem próbuje zgrać bazę danych przez phpmyadmin, ale urywa w danej chwili bo limit pewnie jakiś jest gdzie można ten limit na serwerze dedykowanym konfiguracyjny zwiększyć? zeby mozna bylo wykonac kopie przez phpmyadmin baza ma 106mb

To nie jest limit na rozmiar, tylko raczej na czas wykonania skryptu php. Raczej nic nie zrobisz jeśli nie masz dostępu do php.ini. Jeśli masz dostęp, do odpowiada za to zmienna

max_execution_time = ...

. Może też być timeout na fastcgi/fcgid ale mało prawdopodobne, bo to zazwyczaj jest ustawione wyżej niż max_execution_time.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thetox

To nie to bo mam na 10 minut ustawione

 

a czy jest jakiś sposób na wgranie bazy danych z wymuszonym kodowaniem

 

Bo znajomy ma vps i przenosi się do mnie na serwer dedykowany bo konto mu zwykle założyłem i wgrał tam na ftp swoja bazę i ja ją wrzucam przez ssh ale są krzaki a jak wezmę np przez phpmyadmin wgram tylko jedna tabelę z postami ustawiając przy imporcie latin 2 to baza się wgra dobrze, ale nie będę 250mb bazy całej dzielił i wgrywał przez phpmyadmin :o jest jakiś sposób przez ssh z kodowaniem latin2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysql -u root -p --default-character-set=latin2 baza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×