Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
markus1986

jaki najlepszy serwer jest oparty na waszym doswiadczeniu

Polecane posty

witam wszystkich ,mam takie zapytanie otóz planuje sobie stworzyc serwis internetowy tylko chciałbym wykupic sobie serwer oczywiscie tylko która firme polcilibyscie czy serwery nazwa,home badz inne ,kóry z nich jest taki wmiare dobry i który według was byłby sprawdzony miałem raz serwer w nazwa.pl wszystko jest fajnie tylko odnowienie serwera troszke kosztuje (360 zł) znacie cos fajnego i tanszego niz nazwa??z góry dziękuje ps czy wogule tutaj na czacie osoby które maja troszke pojecia w budowaniu serwisów internetowych??prosze o odpwoiedz z óry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich ,mam takie zapytanie otóz planuje sobie stworzyc serwis internetowy tylko chciałbym wykupic sobie serwer oczywiscie tylko która firme polcilibyscie czy serwery nazwa,home badz inne ,kóry z nich jest taki wmiare dobry i który według was byłby sprawdzony miałem raz serwer w nazwa.pl wszystko jest fajnie tylko odnowienie serwera troszke kosztuje (360 zł) znacie cos fajnego i tanszego niz nazwa??z góry dziękuje ps czy wogule tutaj na czacie osoby które maja troszke pojecia w budowaniu serwisów internetowych??prosze o odpwoiedz z óry dziękuje

 

Raczej te dwie firmy co wymieniłeś raczej nie poleca, chociażby ze względu na koszt utrzymania serwera.

Poszperaj na forum, jest tam ogrom firm, możesz tez sprawdzić ranking na górze forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

- NetEasy.pl

- Hekko.pl

- MasterNET.pl

- IQ.pl

- glowanet.pl

- szybki - serwer.pl

- ionic.pl

 

Porównaj sobie ceny, potrzebne parametry i szereg innych opcji. Wybierz coś dla siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×