Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
marcinoko

poWczasach.pl - nowy serwer z opieką admina

Polecane posty

Witam,

 

Z tej strony Marcin Oko, jestem właścicielem serwisu poWczasach.pl

Szukam taniego serwera dedykowanego z "opieką" administratora.

 

Obecnie korzystam z usług firmy hc.pl - jestem z niej szalenie zadowolony i mam nadzieję, że trafię na równie profesjonalny zespół ludzi.

Mam wykupiony u nich serwer Pentium Dual Core E2180 FS, 2gb ram, 250 gb HDD, 1 TB transferu.

Dlaczego chcę zmienić sprawny serwer? Otóż nie wykorzystuję nawet w 5% możliwości danej konfiguracji. Praktycznie potrzebowałbym serwera z parametrami 20 gb dysk i 100 gb transfer - MAX.

 

Podejrzewam, że zaproponujecie mi różnego rodzaju RPS'y i VPS'y, boję się trochę z nich korzystać, boję się zachowania innych użytkowników, nie chcę nagle stracić danych swoich użytkowników tylko dlatego, że ktoś miał nielegalną mp3 na serwerze.

 

Z przyszłym administratorem serwera chciałbym mieć możliwość kontaktu przez gg, mail oraz telefon komórkowy. Nie będę nękał administratora swoją osobą, przez przeszło rok, Pana Artura z hc.pl męczyłem może z 4-5 razy - oczywiście zawsze pomógł. Nie potrzebuję stałej opieki nad serwisem, wymagałbym jedynie pomocy przy przyszłych problemach, np. oczyszczenie portalu z wirusów (to tylko przykład- nic innego mi do głowy nie może przyjść, ponieważ nie było do tej pory problemów ze stroną).

 

Chciałbym również aby przyszły administrator w całości, możliwie bezkolizyjnie przeniósł zawartość portalu z obecnego serwera na przyszły.

 

Oferty proszę wysyłać na maila: marcinoko@gmail.com lub gg: 3396147

 

Serdecznie dziękuję za uwagę i przesłane oferty,

Marcin Oko

 

Edit1

Posiadam licencję na DA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×