Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Dzeju82

sponsor forum+portal

Polecane posty

Witam serdecznie,

Jestem administratorem http://respecthh.pl Jest to serwis o dość sporej popularności, jak na jego ścisłą tematykę. Poszukujemy sponsora na solidny serwer pod nasze forum/portal w zamian za reklamę w naszym serwisie. Aktualnie korzystamy z usług netstrefa.pl i posiadamy wirtualny serwer "Home", jednak forum "rozrosło się" na tyle, iż potrzebujemy czegoś lepszego, najbardziej zależy nam na ilości transferu.

 

Nasze statystyki:

 

- 2000 odsłon / dzień

- ok. 300-400 unikalnych wizyt / dzień

- Page Rank = 2

- ponad 6000 zarejestrowanych użytkowników

- przeszło 18650 napisanych postów

 

Jaką formę reklamy moglibyśmy zaproponować?

- reklamy na stronie głównej serwisu

- comiesięczny mailing do ponad 6000 zarejestrowanych użytkowników

z państwa dowolnie przygotowaną reklamą

- oficjalna i publiczna informacja o byciu naszym sponsorem

 

Na koniec dodam, iż serwis jest całkowicie legaly. Posiadamy licencję skryptu IPB, oraz zgodę autorów do wszystkich plików które są umieszczone w naszym serwisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wizyty podałem

ok. 300-400 unikalnych wizyt / dzień
co do transferu to na chwile obecną jakieś 120 GB jednak domyślam się że z biegiem czasu to 120 będzie za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

respecthh.pl czy muonline.org.pl - bo na ten serwis wskazuje twój link?

Coś waść kręcisz...

 

Poza tym - forum ma niby ogrom postów, ale działy, w których w większości one powstały to hydepark, kosz itp. rzeczy.

Do tego (przynajmniej na forum) widzę w topie flashowy banner, miejsce na adtaily, w bottomie adsense i jakiś dodatkowy banner.

 

 

A poza tym - lojalność użytkowników widać po tym: http://respecthh.pl/forum/index.php?showtopic=9406&pid=46982&st=0entry46982

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobacz kiedy ten temat został napisany, kto chciał i mógł to sie dorzucił została zakupiona licencja IPB to kosz około 540 zł, +baner sklepu dali nam 350 zł wiec i tak musiałem dołzyć ze swojej kieszeni w koszu jest tyle tematów ponieważ cały download poleciał do niego (kiedyś była ina specyfika forum działa ono na innchy zasadach), nie mam nic wspólnego muonline.org.pl chodź znam to forum, lay pod forum jak i pod portal był robiony przez naszych adminów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×