Skocz do zawartości
Litr

Root VPS nr 3 z Provps.pl

Polecane posty

Witam,

 

Potrzebuje vps o parametrach minimalnych jak pakiet nr 3 z provps.pl - http://provps.pl/root_vps.vps, czyli:

 

- do 768 MB RAM (gwarantowane 512 MB), cpu orientacyjnie 2.4GHz, transfer max 200GB, ale 100GB w zupelnosci wystarczy.

 

Dosc ciekawa oferte ma hosteurope (pakiet XL 4.0 lub XXL 4.0), mozna u nich wybrac takze za niewielka doplata opcje managed - http://www.hosteurope.de/produkte/Virtual-Server-Linux. Nie wiem tylko co z moca procesora przyslugujaca w poszczegolnych opcjach? Poza tym, czy ze wzgledu na support, czy nie lepiej wybrac jednak provps.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli język nie stanowi problemu, to o support nie powinieneś się martwić :).

Nie wydaje mi się, aby procesor mógł być jakimś problemem, ale możesz zapytać o limity - nie wiem jak to wygląda w serii 4.0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli język nie stanowi problemu, to o support nie powinieneś się martwić :).

Nie wydaje mi się, aby procesor mógł być jakimś problemem, ale możesz zapytać o limity - nie wiem jak to wygląda w serii 4.0.

Wlasnie wyslalem zapytanie w j. niemieckim dot. limitow procesora dla poszczegolnyuch opcji (vps oraz vps managed). Ciekaw jestem, czy odpowiedza?

 

Wlasciwie, ktos juz tym forum napisal, ze HE raczej sprzedaje serwery niz nimi administruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanie:

Ich bin interessiert an Ihren Angeboten bezüglich des Virtual Server Managed 4.0 und Virtual Server Linux 4.0 . Ich konnte jedoch nicht auf den jeweiligen Beschreibungen der Dienste entnehmen können, ob die Server Limitierung, Beschränkung der geschwindigkeiten der Prozessoren haben? Mit wie vielen Anderen Teilnehmern wird so ein Server geteilt? Bitte um Antwort.

Odpowiedz Hosteurope:

Eine definitive Aussage kann hierzu nicht gemacht werden, wie viele Kunden auf einem Server tätig sind.

Jedoch ist die Anzahl der Kunden so gewählt, dass ausreichende und garantierte Ressourcen dem Kunden jederzeit zur Verfügung stehen.

Bei den unmanaged Servern werden die Limits nur durch die Kontigenten beeinflusst, die auch tatsächlich in den Produktinformationen aufgeführt sind.

Die CPU-Ressourcen sind hierbei geshared und auf 8 Cores limitiert, die Taktraten variieren je nach Ausbaustufe.

Bei den managed Servern sind weitere Einschränkung bezüglich der Usability.

So ist hierbei kein root-Zugriff möglich, sodass Einstellungen, der durch uns gesetzten Konfiguration, nur bedingt abgeändert werden können.

 

Odpowiedz by google translate:

Ostatecznego zestawienia nie można tego zrobić, ile osób pracuje na serwerze.

Jednak liczba klientów jest dobrana tak, że wystarczające zasoby i gwarantować klientowi zawsze dostępne.

Dla niekontrolowana serwerów, limity mają wpływ jedynie kontyngenty, które są faktycznie wymienione w produkcie.

Procesor jest tutaj geshared i ograniczona do 8 rdzeni, działa przy prędkościach różnić w zależności od poziomu konfiguracji.

Zarządzane serwery są dalsze ograniczenia w zakresie użyteczności.

Więc tutaj nie ma dostępu do konta roota to możliwe, aby ustawienia konfiguracyjne wyznaczonym przez nas mogą być zmienione tylko warunkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×