Skocz do zawartości
bart3k.com

przedłużenie domeny com

Polecane posty

Witam! Od pewnego czasu poszukuję informacji gdzie najtaniej przedłużyć domene com. Swoją domene kupiłem w az.pl rok temu. Na dzień dzisiejszy przedłużenie w az.pl wynosi 49zł netto,  sprawdziłem ile by kosztował mnie tranfer do operatora domeny.pl. ogólnie przedłużenie w domeny.pl jest tańsze o prawie 15zł... jednak chciałem się dowiedzieć, od starszych kolegów gdzię można przedłużyć domene najtaniej... bardzo prosze o pomoc  :D

 

 

//edit

 

ech ale się nadziałem... sam tranfer do domeny pl = 29,90zł :) a ja myślałem ze razem z przedłużeniem :). Jednak ponawiam prośbę, wskazanie najtanszego operatora na dzień dzisiejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierw zapoznaj się z regulaminem promocji w której kupowałeś domenę (zerwanie umowy przez transfer do innego rejestratora w pierwszym roku).

A o poszczególnych rejestratorach są opinie wiec śmiało -> "Szukaj".

I patrz na ceny standardowe a nie w promocjach bo w domeny.pl standardowo przedłużenie globalnej: 69,99 (99.99)zł więc taniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o domeny .com - zainteresuj się dhosting.pl - przedłużenie 29.99zł netto :D

 

 

 

no wygląda ciekawie. jednak musze sprawdzić regulamin u mojego operatora. bo jeśli zerwer z nim umowę ... to nie mam zamiaru płacić kary :)

 

 

 

 

 

napisze do nich email... moze czegoś się do wiem, dzięki za propozycje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×