Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
tobster

Jakie obciążenie generuje strona typu frets ?

Polecane posty

Taki pi razy drzwi - jakie obciążenie generuje strona np. frets.pl ? Chcę założyć stronę o podobnej tematyce i nie wiem czy wystarczy wirtualny czy musi być dedykowany serwer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakładając, że wybiore lekkiego CMS'a oraz forum oparte o .txt to do ilu userów pociągnie taki hosting ? Nie chcę wykupić wirtuala i umoczyć kasy, ale wiem też, że nikt z was nie jest prorokiem i nie wróży ;) Teraz pytanie - jaka firma i jakie konto ? Mile widziana firma, która jak strona się rozrośnie to będzie chciała nawiązać współpracę :P Wymagane: hotlinki ! do SourceForge.net czy innych ftp. Ma to być strona o darmowych grach i darmowych narzędziach do gier(100% legalnych)tak więc nie będę trzymał na swoim serwerze plików to odciąży serwer i zredukuje zużycie transferu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zerknij np na hosting www w dhosting.pl, ew w tej cenie jakiś mniejszy vps root + jednorazowo admin do tego (+ co jakiś czas doglądanie czy wszystko ok, update, etc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://3it.pl/?id=primeextra - chyba powinien wystarczyć ? Sam chcę założyć podobną stronę ;)

Ich regulamin jednak nie precyzuje na co możesz sobie pozwolić.. znalazłem tylko coś takiego "(...)które powodują nadmierne generowanie ruchu lub też w inny sposób znacząco obciążają nasze serwery."

Co na Boga oznacza znaczące obciążenie serwera..? Interpretacja dowolna czy jak..?

 

Zobacz tutaj prohost (my ref) i zainteresuj się planem platinum biznes. Z podatkiem wychodziłoby ok 41zł za miesiąc a przynajmniej wiesz że na tym planie masz dla siebie 5% czasu procesora. Przy okazji solidne maszyny, porządny support, lokalizacja w Gdańsku i co miesiąc powiększające się miejsce oraz transfer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeden ze znajomych polecił mi NetMark / Hekko lub ProHost. Podobno NetMark / Hekko to bardzo elastyczne firmy i można się bardzo dobrze dogadać i ustalić indywidualne warunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×