Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kuba144

Serwer pod cron jobs

Polecane posty

Cześć.

 

Moja prośba o hosting będzie dość nietypowa. Chcę znaleźć serwer, który jednocześnie będzie mi oferował usługę Cron Jobs. Do tego, żeby nie było za łatwa liczba działających Cronów byłaby bardzo duża (ok. 50-60). No i jeszcze jakby się dało (w co szczerze wątpie) żeby była opcja płacenia sms-em

 

Z góry dzięki za propozycje :D

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę znaleźć serwer, który jednocześnie będzie mi oferował usługę Cron Jobs. Do tego, żeby nie było za łatwa liczba działających Cronów byłaby bardzo duża (ok. 50-60). No i jeszcze jakby się dało (w co szczerze wątpie) żeby była opcja płacenia sms-em

Takie rzeczy to tylko w Erze :D Przy czymś takim to już tylko i wyłącznie serwer VPS (najlepiej w wersji managed vps, więc tanio nie będzie), a nie shared hosting.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-> ŻADEN <- hoster nie pozwoli Ci na shared'ie uruchamiać tylu zadań cron, pomijam już, że na ogół są limity dt. ilości procesów per klient,

jeśli trafisz na takiego człowieka jak ja za konsolą, to masz totalnie pozamiatane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting
Cześć.

 

Moja prośba o hosting będzie dość nietypowa. Chcę znaleźć serwer, który jednocześnie będzie mi oferował usługę Cron Jobs. Do tego, żeby nie było za łatwa liczba działających Cronów byłaby bardzo duża (ok. 50-60). No i jeszcze jakby się dało (w co szczerze wątpie) żeby była opcja płacenia sms-em

 

Z góry dzięki za propozycje ;)

 

Pozdrawiam

 

do czego Ci aż tyle działających cronów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadania cron zadanim cron nie równe ;) W końcu jedno małe uruchomienie jest praktycznie jak odwiedzina na stronie. A więc kwestia obciążenia. Zgłos się na admin@vipserv.org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×