Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
dan

Gdzie rejestracja domen za punkty i z możliwością ukrycia danych we whois / hosting seo

Polecane posty

Witam,

 

mam pewien budżet do wykorzystania na zakup domen (i hostingu seo z roznymi ip - ale to osobny temat, choć sugestie mile widziane - ionic juz poszło pytanie lokoz.info czy jakoś tak jest nieco ponad aktualny budżet zakładany). Najbardziej by mnie urządzała opcja zakup punktów dziś, faktura vat na ten miesiąc, a punktami na domeny mogę rozporządzać w późniejszym terminie.

 

WAŻNE - możliwość ukrycia danych osobowych dla domeny (zarówno polskie jak i globalne)

 

Jakieś sugestie?

 

ps. w hrd mam konto ale nie widze tej opcji (ochrony danych whois), a suuport juz nie pracuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. w hrd mam konto ale nie widze tej opcji (ochrony danych whois), a suuport juz nie pracuje...

To rejestruj domeny na osobę prywatną wtedy masz możłiwość nieujawniania danych w whois, przy firmowych zgoda na publikację danych jest wymagana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To rejestruj domeny na osobę prywatną wtedy masz możłiwość nieujawniania danych w whois, przy firmowych zgoda na publikację danych jest wymagana

 

wlasnie namierzylem ta opcje w hrd. To teraz pytanie co z globalnymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie namierzylem ta opcje w hrd. To teraz pytanie co z globalnymi?

Tu każdorazowo musisz pisać do nich z prośbą o ukrycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×