Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Jarosław Szmańda

Czytnik kanałów Atom

Polecane posty

Cześć,

 

Szukam ale nie mogę znaleźć jakiegoś dobrego... Lubię prostotę np. Pidgin, CheckGmail - coś w tym styku.

Może ktoś z Was używa akurat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

desktopowych nie zabierzesz z soba w drogę. a ja swoje feedy czytam gdziekolwiek jestem u kogokolwiek jestem i na czymkolwiek z dostepem do netu np. poprzez telefon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desktopowych nie zabierzesz z soba w drogę. a ja swoje feedy czytam gdziekolwiek jestem u kogokolwiek jestem i na czymkolwiek z dostepem do netu np. poprzez telefon :)

 

To już podpada pod uzależnienie od komputera :)

Ja akurat korzystam tylko z komputera w domu, nigdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto powiedział, że rozwiązań "desktopowych" nie zabierzesz w świat? Opera (z synchronizacją) daje radę. No i czyta zarówno RSS jak i Atom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego nie? Niech się ludzie uczą używać porządną przeglądarkę. Tak, wiem, Firefox jest najlepsiejszy, a ja jestem głupi.

:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Zupełnie nie zrozumiałaś. Jacy ludzie? Jeżdżąc po kraju/świecie wpadasz na neta w dziwnych miejscach i na dziwnych urządzeniach. Różne terminale z IE, inne wynalazki. Oczywiście tutaj w przypadku samych feedów jest to przerost formy nad treścią - ja też nie potrzebuje feeda w każdym miejscu na świecie. Nie mniej jak już chodzi o np. GMAILa to jest to najistotniejsza sprawa :P

 

Ostatnim razem kiedy czytałem feedy nie na swoim laptopie - to na komórce (Opera Mobile) w PKP w drodze do Gdańska :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×