Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Teliasonera w Polsce?

Polecane posty

Gość

Pies chrzanił to, że Opera stawia serwery, ale to, że stoi za tym Teliasonera - to dopiero czad! Może pociągną kabelki dookoła kraju z wyjściem na świat? Bo chyba nie kupią pasma od tepsy? heh

 

"W Polsce powstanie nowa farma serwerów Opery Mini. Odciążając pozostałe światowe serwery Opery Mini z przetwarzania rosnącej ilości danych, polskie maszyny umożliwią użytkownikom jeszcze szybsze otwieranie stron."

 

 

http://republika.onet.pl/38035,26,1,51,fabryka.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Telia ma wezeł jak i centrum kolokacyjne w Warszawie (podobno - może ertcap coś więcej będzie wiedział) od jakiś 8 lat :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

No właśnie wlazłem na ich stronę i widzę, że mają w Wawie i chyba Wrocku albo Poznaniu, już nie pamiętam..

ueee... a myślałem, że będzie "wejście smoka"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie wlazłem na ich stronę i widzę, że mają w Wawie i chyba Wrocku albo Poznaniu, już nie pamiętam..

klik

ueee... a myślałem, że będzie "wejście smoka"...

To jest TeliaSonera International Carrier - taki duzy ogolnoswiatowy operator, ktory, jak slusznie zauwazyl @patryk, jest w polsce juz dosc dlugo. Tepsa jeszcze kupuje od nich troche lacz. Oni nie zajmuja sie sprzedaza lacz dla userow domowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie chodziło mi nawet o domowe.. myślałem, że po prostu pociągną jakieś nowe nitki i będzie kolejna opcja do BGPów i takich tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×