Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
sorcerer

WHMCS

Polecane posty

Witam,

może ktoś pomóc z konfiguracja WHCMS, mianowicie zintegrowałem go z DA - dodałem produkty dla hostingu, oźnij dla resellera, wszystko pięknie dział dla kont hostingowych, kiedy zakładam konta resellerów WHMCS nie tworyz mi kont reseller w DA.

Spotkał się ktoś z taką sytuacją.

Proszę o sugestie.

 

Druga sprawa, mógłby ktoś podesłać link do jakichś tanich templatów WHMCS.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie można z resellera konta kolejnego resellera, albo musisz to robić z admina, albo kolejnego 'admina', który będzie konta reseller tylko tworzył :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do integracji z DA się nie wypowiadam, ale co się tyczy tanich templatek do WHMCS, to co masz na myśli pisząc "tanie"? Dla jednego tania będzie templatka za $100, dla innego za $5 (przesadziłem, tak tanich to raczej nie znajdziesz :lol:).

Kilka sztuk jest na skinzee - http://www.skinzee.com/website-templates-w...-hosting-c-1_22 - $97 za sztukę.

Na forum DigitalPoint od czasu do czasu pojawiają się oferty sprzedaży/wykonania templatek dla WHMCS, ceny równe - od kilku dolarów w górę, jakość też bardzo różna, w większości przypadków niestety bardzo słaba. Widziałem też swego czasu kilka całkiem interesujących projektów na ebay-u, może warto tam zerknąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×