Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Masa22

Serwery dedykowane - tak czy nie.

Polecane posty

Jak widac jestem klientem castpol.pl od pol roku. Przez pol roku mialem mala awarie serwera ktora trwala mniej wiecej 10 min.

Zal ze tak wielu ludzi nazwalo ten hosting krzakiem. Dla mnie krzakiem jest cast24.pl i tak zawsze bedzie. Castpol chociaz jest zarejestrowane na wlasciciela, a wiekszosc hostingu albo na babcie lub matke ;/ to jest zal dopiero To samo 24cast.pl podróba.

Nie rozumiem was, wielu nie skorzystalo a mowi. Tymczasowo widac ze castpol.pl ma najtansze serwery dedykowane w calej Polsce. I to sa serwery Polskie juz od 155 zl. I kupilem. Powiem wprost ze jestem zaskoczony.

Przemyslcie swoja sprawe.

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tymczasowo widac ze castpol.pl ma najtansze serwery dedykowane w calej Polsce. I to sa serwery Polskie juz od 155 zl. I kupilem. Powiem wprost ze jestem zaskoczony.

 

Na pierwsze oko, serwery jak w livenet, ceny podobne wiec pewnie jest to livenet.pl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIech beda nawet i w ameryce. Grunt ze taniej. ze mna nawet castpol chcial sie dogadac za 140 zl tego pierwszego dedyka. Takze tak czy tak. Niech bedzie co sobie chce. Grunt ze dziala. I ekipa tez jest odpowiedzialna. Spojrz sobie lepiej na 24cast.pl i o nim pierd...cuda niewidy bo to jest dopiero krzak. Tego nie potrafisz zauwazyc. Z reszta Castpol nie ukrywa tego skad sa serwery. Sa posrednikiem niech sobie beda. Ich uklady miedzy livenetem. Zapewne obie strony korzystaja. Klient nie truje dupy livenetowi tylko castpolowi gdyby cos sie stalo. Dla mnie to jest o wiele lepsze bo z livenet czasem odpowiedz mialem po paru godzinach. W castpol odpowiadaja cala dobe 5 min max ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tez się tak wydaje a po za tym ta ich oferta serwerów jest jakimś dziwnym językiem napisana :D

 

Fajny txt:

 

Transfer dość wysoki jak na Polskie serwery									TAK

 

2 sprawa to jest opinia czy co? Bo jak dla mnie ten temat nie do tego działu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nastepny frajer. Kup - to sie przekonasz. A nie rzucasz pierdoly o ktorych sam nie wiesz nawet.

Ide stad bo żal tego forum

Nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AceDude

BRAAAAAIIINNN... BRAAAAIIINNNN...

Zombie atakują WHT. Też idę, bo żal mi, że 10:50 a ja dalej śniadania nie jadłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BRAAAAAIIINNN... BRAAAAIIINNNN...

Zombie atakują WHT. Też idę, bo żal mi, że 10:50 a ja dalej śniadania nie jadłem.

 

hehe ja mam tak codziennie z śniadaniem :D

 

A co do serwerów miałem swego czasu w livenecie za prawie 300zł coś takiego.

Support co do mnie był ok. ale jeżeli chodzi o jakość łącza internetowego to co jakiś czas lubiało wywalić na kilka minut,

a że ja potrzebuje bardziej stabilne łącze uciekłem :D Po 2 za mało transferu jak dla mnie.

 

A po 3 uważaj na słowa bo tutaj raczej nie znajdziesz "dzieci neo" takich jak ty.

Jak chcesz sobie wypowiadać opinie o jakimś krzaku czy firmie to masz odpowiedni dział do tego.

A jak nie wiesz gdzie to lepiej nic nie pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×