Skocz do zawartości
kplaneta

Sprzedam serwis internetowy dla firm

Polecane posty

Mam na sprzedaż serwis internetowy Ofertainfo.pl, w którym firmy mogą zakładać strony www prezentujące ich ofertę, np.

 

kleks.ofertainfo.pl

madrezakupy.ofertainfo.pl

skyschool.ofertainfo.pl

demo.ofertainfo.pl

 

Serwis jest praktycznie bezobsługowy (wszystkie procesy są automatyzowane) a jego jego silnik został tworzony na zamówienie przez jedną z Toruńskich firm.

 

Opis oferty serwisu:

 

Firmie, która zarejestruje się w serwisie zostaje automatycznie wygenerowany pusty szablon strony, który może modyfikować oraz uzupełniać o dowolne treści poprzez własny Panel Administracyjny (nie wymaga umiejętności programowania) chroniony szyfrowaniem SSL . Na swojej stronie firmy mogą:

 

- dodawać dowolną treść (wraz z galerią zdjęć oraz filmami video)

- tworzyć grupy produktów i stron informacyjnych

- kojarzyć z sobą wybrane produkty i strony inf.

- tworzyć kanały RSS

- dowolnie tworzyć i modyfikować menu, itp.

 

Poprzez Panel Administracyjny uzytkownicy mogą dodatkowo:

- zakupić oraz zmienić wersję kolorystyczną strony (kilka do wyboru, możliwość tworzenia nowych)

- dokonać płatności poprzez zintegrowany moduł Platnosci.pl

- dodać logo, zmienić tło strony, itd.

 

Klienci odwiedzający strony firmowe w serwisie Ofertainfo.pl mogą odnaleźć ją na mapie dzieki dodanemu modułowi map google.

 

UWAGA! Pomimo tego, że tego modułu nie ma w serwisie, to jest możliwość dodania modułu koszyka do stron firmowych zmieniających je w sklepy internetowe (więcej informacji na tel.)

 

Serwis wyceniam na 25tyś zł netto wraz z domeną (nie uwzględnia cen hostingu, szyfrowania SSL oraz pozycjonowania, które trzeba opłacić we własnym zakresie). Sprzedaję ten serwis ponieważ chciałem zająć się innymi projektami a na ten po prostu nie mam czasu. Serwis wymaga pozycjonowania. Wszystkie grafiki w serwisie tworzyłem osobiście ale teraz widzę potrzebę zmiany layoutu strony głównej na jaśniejszą. Nie robię tego sam, ponieważ, tak jak już pisałem, chcę się zająć innymi rzeczami. Strony projektowałem aby były "lekkie" pod względem grafiki (nie obciążają limitów transferu).

 

Na pytania odpowiadam poprzez email lub telefonicznie (numer podaję przez email)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×