Skocz do zawartości
Dżo

[VPS] mały serwerek za ok 30 zł

Polecane posty

Szukam serwerka, który będzie służył za pilota do radia internetowego. Wymagania są niewielkie: wystarczy 128 MB pamięci, jakieś 10 GB na dysku, minimum 60 GB* transferu na miesiąc i co najważniejsze - dość mocy procesora, by bez zacięć kodować dwa strumienie audio. Za taką usługę chciałbym płacić ok 30 zł miesięcznie. Lokalizacja nie ma kluczowego znaczenia, ale preferowałbym Niemcy (tam stoi serwer IceCasta, do którego serwerek będzie nadawał) lub Polska (stąd nadają autorzy audycji na żywo).

 

Co możecie polecić? Obecnie mam na oku ofertę VPS XS w Statnet.pl i pakiet Medium w BudgetVPS.pl. Tę pierwszą już testuję, drugą chętnie bym przetestował, ale próby skontaktowania się z HitMe, które podejmuję od niedzieli, jak dotąd spełzły na niczym. Jeśli czyta to ktoś z przedstawicieli firmy proszę o zainteresowanie się zgłoszeniem LAW-775202.

 

PS. Z góry dziękuję za sugestie skorzystania z usług firm zajmujących się autopilotami dla Shoutcasta. Moje radio działa w oparciu o LiquidSoapa, a z tego co wiem żadna firma nie ma go w ofercie.

 

* - transferu tylko tyle, bo serwer nie nadaje bezpośrednio do słuchaczy, a jedynie do serwera IceCasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Na zgłoszenie odpowiedzieliśmy:)

 

Marek Bajerski

Posted on: 11 Jun 2009 1:39 AM

 

Pozdrawiam,

Marek Bajerski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×