Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Ile trzeba wydać na Managed VPS z DA w Niemczech/UK?

Polecane posty

Gość

Hej,

 

W sumie wszystko napisałem w temacie..

 

Ile kasy trzeba dać na sensownego (jakościowo) VPSa w UK lub DE (najlepiej w polskiej firmie), aby nie była to totalnie budżetowa impreza?

 

Interesuje mnie coś takiego: 5GB na dysku, 100GB transferu.. do tego DA i wszystko tak pozałatane i zrobione, żeby było jak na resellerze po prostu....

 

Czy to jest w ogóle do kupienia gdzieś? Ostatnio na tym forum widzę z jednej strony budżetowe rozwiązania w Polsce (od razu mówię, że tego nie chcę), a z drugiej jakieś nowe firmy typu Statnet...

 

Proszę przede wszystkim o opinie użytkowników polecających sprawdzone firmy, a firmy, które chcą mnie do siebie zaprosić proszę o wrzucenie tylko linka ogólnego bez wklejania mi tu całych specyfikacji.

 

Acha... i co lepsze.. OpenVZ czy Xen? : ) Do czego to ma być? Pod pierdółki-projekty, chcę mieć szybkie rozpakowywanie, a jednocześnie być "sam w obrębie swojego".

 

Interesuje mnie płatność miesięczna (jak będzie fajnie, to wezmę na 3 miechy po pierwszym miesiącu). Szukam czegoś w DE/UK, bo chcę niedużo transferu jak na Europę, ale jednocześnie chcę, aby kasa poszła na jakość, a nie na sam transfer (jak to się w Polsce często dzieje, a potem zostaję z marnym wpięciem w jakiejś piwnicy na Śląsku). Mogę dać 60-70zł + VAT (czy to się da za tyle to, co ja chcę?) heh

 

Z góry dziękuję za komentarze...

 

 

Miłosz / Sponsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat masz na godzinę pracy admina, a gdzie vps? W takich cenach to generalnie podstawy bez zaawansowanych konfiguracji do hostowania wielu klientów (których trzeba pilnować). Managed w cenie to rozwiązywanie problemów/update softu. Nie full administracja z administratorem monitorującym i z softem którym firmy nie chcą się dzielić, a przydatnym w monitorowaniu serwera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dlatego piszę o DE/UK, bo w Polsce wiadomo, że drogo...

czyli ogólnie lipa.. heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego piszę o DE/UK, bo w Polsce wiadomo, że drogo...

czyli ogólnie lipa.. heh

 

Lokalizacja nie ma znaczenia - zasady są podobne. Na zachodzie tez nikt za kilka zł nie będzie się wysilał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×