Skocz do zawartości
colloseum

[Zasponsoruje] 3 Konta Hostingowe za Free (1 Rok)

Polecane posty

W zamian za Reklamę Zasponsoruję 3 Konta Hostingowe (SERVER w UK)

 

Pakiet: Business Gold

  • Quota (MB): 40.000
  • Bandwidth (MB) : 85.333
  • Max FTP Accounts : unlimited
  • Max Email Accounts : unlimited
  • Max Email Lists : unlimited
  • Max Databases : unlimited
  • Max Sub Domains : unlimited
  • Max Parked Domains : unlimited
  • Max Addon Domains : unlimited

CPanel

Fantastico

etc.

 

Server Information:

 

Processor #1 Vendor: GenuineIntel

Processor #1 Name: Intel® Xeon® CPU X3350 @ 2.66GHz

Processor #1 speed: 2666.862 MHz

Processor #1 cache size: 6144 KB

 

Processor #2 Vendor: GenuineIntel

Processor #2 Name: Intel® Xeon® CPU X3350 @ 2.66GHz

Processor #2 speed: 2666.862 MHz

Processor #2 cache size: 6144 KB

 

Processor #3 Vendor: GenuineIntel

Processor #3 Name: Intel® Xeon® CPU X3350 @ 2.66GHz

Processor #3 speed: 2666.862 MHz

Processor #3 cache size: 6144 KB

 

Processor #4 Vendor: GenuineIntel

Processor #4 Name: Intel® Xeon® CPU X3350 @ 2.66GHz

Processor #4 speed: 2666.862 MHz

Processor #4 cache size: 6144 KB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pakiet: Business Gold

* Quota (MB): 40.000

* Bandwidth (MB) : 85.333

 

To chyba w GB powinno być, czy mi się wydaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest Pakiet z mojej oferty :) standardowy (Nie Najwyższy :) - Najwyższy PLATINUM ma trochę więcej...) Pod pojęciem reklama nie chodzi mi o banery... (w stopce: małe logo hosted by... i nazwa Domeny z linkiem do mojej strony) to wszystko, konto jest bez ograniczeń z pakietu standartowego. Czego oczekuje w zamian? szczerości o funkcjonowaniu hosta, fora itp.

Jezeli ktoś zechce mi pomóc w przerobieniu skryptu (tłumaczenie na j.polski) i podpięciu szablonu pod joomle 1.5.10 będe wdzięczny jeżeli nie trudno... nie jest to wymóg!

 

Ważna tematyka strony i odwiedzalność...

 

Podane masz w MB jak chcesz przeliczyć :) to 1GB = 1024 MB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakies limity CPU, mysql ?

 

Unlimited - Konto Płatne, standardowe z mojej oferty, jedno z najwyższych... Wyższe jest tylko PLATINUM. Ten typ konta jest w płatnej ofercie. W ramach promocji i reklamy postanowiłem rozdać 3 takie konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CPU bez limitu? No to ja juz z gory bym dziekuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Matt: Proszę Bardzo...

 

:( Zaczynam mieć dosyć zaglądania darowanemu koniowi w zęby... dałem ofertę, nie pasuje nie mój problem. Wycofuję swoją ofertę! Wolicie kupować lub ładować się w free serwery? Kolegów sprawa... Dziękuję za uwagę, wolę tą ofertę przekazać w inne ręce nawet do Indii lub Pakistanu.

 

Pozdrawiam Wszystkich

 

P.S. Do Admina. Proszę zamknąć temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Takie czasy, że ludzie g... nawet za darmo nie wezmą : )

Może na webhelpie paru gości by na przemcia to wzięlo, tutaj jest inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki urok WHT :)

Niestety ludzie tutaj są bardzo wredni i zazdroszczą niekiedy innym :(

 

Uwazasz ze to zazdrosc? Ja poprostu napisalem jak sie do tego odnosze chyba od tego jest forum. Nie wyobrazam sobie aby serwery shared nie mialy limitu na obiazenie cpu ... Bo wedlug mnie to znaczy ze albo nie maja pojecia jak to moze wypynac na jakosc uslug albo poprostu lubia wypraszac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@matt gościu rozdaje za darmo a ty sie czepiasz ?? :( Ja bym chętnie spróbował zobaczył jak to śmiga. A poza tym kup u niego usługę i napisz temat w opiniach, bo jak narazie nie widziałem jeszcze opini na temat tej firmy więc twoje "może wpłynąć" to sobie może ale bez opinii ani zaznajomienia się z daną firmą to możesz sobie pomażyć o ocenianiu jakość po 3 niestety nie rozdanych kontach... A to że on daje za darmo to może dawać co chce, a pisać że nie ma limitu zawsze można... i zawsze można znaleźć punkt w regulaminie żeby usunąć klienta z severa w przypadku jego przeciążenia...

 

P.S. Nie jestem złośliwy a ni nie chce cię urazić ale to jest firma która potencjalnie chce zaistnieć na wht a Ty jako stary wyga powinieneś wziąść te konto po testować i napisać opinie w odpowiednim dziale a nie z góry pustymi hasłami rzucać :)

 

Rozumiem że masz expa w tym temacie ale napisałeś trochę za ostro.Jakbyś od razu napisał tak jak wyżej to by sie nic nie stało :)

 

Pozdrawiam i życzę miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bron boze oczerniac jego firme, nie kozystalem z uslug i nie moge na ten temat nic powiedziec. Ja poprostu wyrazilem opinie na temat nielimitowania cpu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... Pod pojęciem reklama nie chodzi mi o banery... (w stopce: małe logo hosted by... i nazwa Domeny z linkiem do mojej strony) to wszystko, konto jest bez ograniczeń z pakietu standartowego. Czego oczekuje w zamian? szczerości o funkcjonowaniu hosta, fora itp.

Jezeli ktoś zechce mi pomóc w przerobieniu skryptu (tłumaczenie na j.polski) i podpięciu szablonu pod joomle 1.5.10 będe wdzięczny jeżeli nie trudno... nie jest to wymóg!

 

Ważna tematyka strony i odwiedzalność...

 

Napisałem czego oczekuję w zamian (tym razem wytłuściłem!) ale jezeli uwazacie, że to tak (sic!) dużo... to trudno. Właśnie taką miałem nadzieję jak zaznaczył Kolega Chmuri. Ale cóż zdania nie zmieniam. Oferta NIEAKTUALNA (a szkoda)

 

Pozdrawiam Serdecznie

 

Podwładny Jej Królewskiej Mości Elżbiety II :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×