Skocz do zawartości
Gość Stil

[wirtualny] Dużo transferu, może być zagraniczny

Polecane posty

Gość Stil

Mój poprzedni temat jest już nieaktualny. Szukam hostingu:

 

- może być zagraniczny (ale płatność paypal only), lub w Polsce

 

- pojemność 1GB spokojnie wystarczy, może być więcej, nie ma większego znaczenia

 

- transfer: dobrze by było 300 GB/miesiąc, lub więcej

 

- datacenter najlepiej gdzieś w europie (może być dalej o ile serwery są szybkie)

 

- dobrze by było żeby serwery były szybkie i nie padały (każdy takie chce  ;) )

 

- cena: 4-5$/miesięcznie, lub 14-16zł/mies. (ważne - nie chcę żeby to były umowy za rok - akceptuję tylko płatności miesięczne ew. kwartalne)

 

Podoba mi się hosting godaddy.com - 10GB miejsca, 300GB transferu, ale podobno strasznie wolne łącza mają...

 

Skoro teraz hostingi "unlimited" są za 10$ miesięcznie do i dla mnie powinno coś się znaleźć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm... z "unlimited" moge polecić http://hostnine.com albo http://hostgator.com ale obydwa przekraczają Twój budżet :) Przy takich pieniądzach to szkoda czasu na szukanie, bo uwierz mi, że 300GB transferu za 16zł miesięcznie nie kupisz, no chyba, że u krzaka :) a o serverze w polsce, to zapomnij :) Uzbieraj minimum kilka razy więcej i wtedy pisz na forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stil

Skoro unlimited kosztuje 3$ więcej miesięcznie niż mój budżet, to czemu nie znajdę nigdzie takiego limitowanego 300GB transferu?

Gdybym miał czas na czekanie to bym nie pisał, ale mam stronę i potrzebuję lepszego hostingu...

(obydwa hostingi, które podałeś już widziałem, ale trochę drogo)

 

A co sądzisz o godaddy? Rzeczywiście taki strasznie słaby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Unlimited" oznacza w 99% wypadków 50-60 GB normalnego ruchu, nie żadne 300, i w tym jest cały haczyk ;). Poczytaj regulaminy. Nikt nie da Ci czegoś wartego 50$ za 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca rozumiesz hostingowe stwierdzenie unlimited ;) przy hostingach unlimited bardziej ogranicza niż zwykły hosting, konto mogą Ci zamknąć kiedy im się spodoba :) transferu wykorzystasz tyle ile Ci się uda, różnie bywa :) dlatego hostingi unlimited są takie tanie. popatrz np. na ofertę http://neteasy.pl :) w takich cenach są hostingi limitowane, choć w sumie oni maja troche taniej od reszty :)

 

PS. Patryk był troche szybszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli upierasz się przy cenie to ovh ma dużo transferu. Problem tylko w tym, że tam są limity odnośnie baz danych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zauważ że przy takich tematach zwykle wypowiada się kilku przedstawicieli firm hostingowych,

przy Twoim nie ma ani jednego :D nawet jak coś znajdziesz w tej cenie, długo nie pociągniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zauważ że przy takich tematach zwykle wypowiada się kilku przedstawicieli firm hostingowych,

przy Twoim nie ma ani jednego :D nawet jak coś znajdziesz w tej cenie, długo nie pociągniesz

W sumie masz racje, choć na ten bezsensowny temat odpowiedziałem ja, patryk i Ty edart :)

Wracając do tematu - za wyżej wspomnianą kwote, nie sprzedałbym Ci nawet konta w USA :D Jeśli naprawde chcesz konto za taką kwotę, to szukaj po krzakach albo weź w tym GoDaddy. Servery w USA więc nie wiem jak to się ma do pingów (to zależy czy strone trzymają w tej samej lokalizacji, gdzie maja hostingi. ping godaddy.com daje mi wynik 190ms, przy moim łączu w netii), ale to jedyna w miare sensowna oferta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×